کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نتیجه کاشت مو بعد از یک ماه

نوشته شده در تاریخ 12 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,758 views

نتیجه کاشت مو بعد از یک ماه

نتیجه کاشت مو بعد از یک ماه

کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش مو به شمار میرود که بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده کنند. همانطور که میدانید کاشت مو نسبت به روش های دیگر هزینه بر تر است به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکنند از این که موهایشان رشد نکند دائما نگران خواهند بود  به همین دلیل در سوالات خود قصد دارند در مورد نتیجه کاشت مو بعد از یک ماه، یک سال و … بیشتر بدانند به همین دلیل ما هم در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به این سوالات پاسخ دهیم.

مراحل کاشت مو

برای اینکه نتیجه کاشت مو بعد از یک ماه رضایت بخش باید به بهترین متخصصان زیبایی مراجعه کنید چون روش کاشت مو و مراحلی که برای آن طی میشود قطعا تاثیر زیادی در نتیجه کاشت مو خواهد داشت. در گذشته متخصصان برای انجام کاشت مو از روش های جراحی استفاده میکردند بدین صورت که قسمتی از پوست و بافت ناحیه ی پشت سر را برش میزدند تا به پیوند فولیکول ها بپردازند.

نتیجه کاشت مو بعد از یک ماه

اما در حال حاضر مراحل کاشت مو تا حد زیادی تغییر پیدا کرده است. در روش های جدید متخصصان با استفاده از تکنیک های جدیدی که وجود دارد بدون هیچگونه جراحی ابتدا فولیکول ها را به صورت دانه به دانه از نقاط مناسب سر برداشت میکنند و سپس آن ها را با استفاده از روش های جراحی پیوند میزنند که همین باعث میشود بیماران در مدت زمانی کوتاه تر شاهد بهبود عوارض کاشت مو باشند.

نتیجه کاشت مو بعد از یک ماه

نتیجه کاشت مو بعد از یک ماه قابل مشاهده نخواهد بود و بیمار باید حداقل ۳ ماه صبر کند تا بتواند رشد و جوانه زدن موها را مشاهده کند. بهتر است بدانید در ماه اول موها نه تنها رشد نخواهند داشت بلکه دچار ریزش میشوند به طوری که فرد شاهد ریزش ۸۰ الی ۱۰۰ درصد موهای کاشته شده خواهد بود.

نتیجه کاشت مو بعد از یک ماه

البته این موها به خودی خود رشد خواهند کرد و لازم نیست برای رشد آن ها به پزشک مراجعه کرد. ریزش موهای کاشته شده جزئی از روند طبیعی رشد موهای جدید است و حتما اتفاق خواهد افتاد.

نتایج نهایی کاشت مو

همانطور که اشاره کردیم نتیجه کاشت مو بعد از یک ماه قابل مشاهده نخواهد بود و نباید انتظار داشته باشید رشد موها را تجربه کنید. به طور کلی برای مشاهده ی نتایج نهایی کاشت مو باید حداقل ۶ ماه صبر کرد تا موها حداقل به اندازه ۴ الی ۵ سانت برسند و تراکم آن ها مشخص شود. البته چند ماه قبل از این هم میتوان رشد موهای کوتاه را مشاهده نمود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم