کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نتیجه کاشت مو بعد از یک هفته

نوشته شده در تاریخ 12 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 657 views

نتیجه کاشت مو بعد از یک هفته

کاشت مو روشی است که در آن متخصصان به انتقال فولیکول های سالم از نقاط مختلف سر یا بدن به نقاطی که دچار کچلی شده میپردازند به همین دلیل در اکثر موارد استفاده از روش های کاشت مو باعث رفع دائمی ریزش موهای بیمار میشود. البته نتایجی که به وجود می آید بلافاصله مشاهده نخواهد شد و فرد باید حداقل چند ماه برای رشد موهای جدید صبر کند. در ادامه تصمیم داریم به نتیجه کاشت مو بعد از یک هفته بپردازیم تا بتوانید با توجه به آن از موفقیت آمیز بودن کاشت موهایتان اطمینان حاصل کنید.

نتایج نهایی کاشت مو

امروزه روش های زیادی برای کاشت مو به وجود آمده است که متخصصان در همه ی آن ها به انتقال فولیکول های سالم به ناحیه ای که دچار ریزش مو شده میپردازند به همین دلیل نتیجه کاشت مو بعد از یک هفته در همه ی روش ها یکسان خواهد بود. بیمارانی که دچار ریزش مو شده اند بعد از کاشت مو شاهد مراحل مختلف رشد مو خواهند بود به طوری که در هر مرحله وضعیت موها کاملا تفاوت خواهد داشت.

نتیجه کاشت مو بعد از یک هفته

بهتر است بدانید برای مشاهده ی نتایج نهایی کاشت مو باید حداقل چند ماه صبر کرد چون ۳ ماه طول میکشد تا موها در حدی رشد کنند که بتوانید نوک آن ها را بدانید  بعد از سه ماه هم معمولا در هر ماه موها حدود یک و نیم سانت رشد خواهند کرد که این مورد در افراد مختلف کمی تفاوت خواهد داشت اما به طور کلی بیماران میتوانند بعد از ۱۰ ماه انتظار بلند شدن موهای خود به اندازه ی ۱۰ سانت را داشته باشند.

 

نتیجه کاشت مو بعد از یک هفته

نتیجه کاشت مو بعد از یک هفته به این صورت خواهد که موهای کاشته شده به تدریج دچار ریزش میشوند به طوری که بعد از هفته های سوم میتوان ریزش تمام آن ها را مشاهده کرد. باید به این نکته توجه داشته باشید که در این مرحله فقط تار مو جدا میشود و پیاز مو کاملا سالم خواهد بود به همین دلیل موها بعد از ۳ ماه به خوبی رشد خواهند کرد و مشکلی به وجود نخواهد آمد.

نتیجه کاشت مو بعد از یک هفته

مراقبت های هفته ی اول کاشت مو

برای اینکه بعد از مشاهده ی نتیجه کاشت مو بعد از یک هفته دچار عارضه نشوید باید به مراقبت های بعد از عمل توجه کافی داشته باشید. هفته ی اول کاشت مو باید تا جایی که امکان دارد از مالش سر و دستکاری آن بپرهیزید و سعی کنید زمان خواب موهای کاشته شده به بالشت بر خورد نکند. علاوه بر این به مصرف منظم داروهایی که تجویز شده توجه کافی داشته باشید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم