کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نتیجه کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 12 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 722 views

نتیجه کاشت مو

نتیجه کاشت مو

کاشت مو روشی است که با استفاده از آن میتوان به صورت قطعی به درمان ریزش موی ژنتیکی یا آندروژنیک پرداخت. افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند این اطمینان را داشته باشند که بعد از چند ماه موهایشان به صورت قطعی رشد خواهد کرد این در حالی است که استفاده از روش های دیگر به هیچ وجه تضمینی نخواهد بود. در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه بپردازیم چون بسیاری از افراد این سوال را مطرح میکنند که موهایشان دقیقا چه زمانی رشد خواهد کرد.

کاشت مو بعد از سه ماه

استفاده از کاشت مو باعث میشود تا این اطمینان را داشته باشید که موهایتان به صورت قطعی رشد خواهد کرد تا جایی که حتی زمان رشد موها هم کاملا مشخص است. به طوری کلی بعد از کاشت مو بیمار بعد از چند هفته شاهد ریزش اکثر موهای کاشته شده خواهد بود تا جایی که حداقل ۷۰ الی ۸۰ درصد موها دچار ریزش میشوند. این ریزش کاملا طبیعی و موقتی است و بعد از چند ماه هیچ اثری از آن نخواهد بود.

نتیجه کاشت مو

بعد از اینکه موها به صورت کامل دچار ریزش شدند حداقل ۲ الی ۳ ماه طول خواهد کشید تا شاهد رشد موهای جدید در سر بیمار باشیم بنابراین میتوان گفت نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه به این صورت خواهد بود که بیمار میتواند جوانه زدن موها را مشاهده کند. یعنی نوک موها در قسمت های مختلف سر کاملا قابل رویت خواهند بود که برای رشد بیشتر آن ها باید مدتی صبر کرد.

افزایش رشد موها بعد از کاشت

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه تقریبا در همه ی افراد ثابت خواهد بود اما برای اینکه موهایتان رشد بهتری داشته باشد باید به رعایت نکاتی که وجود دارد بپردازید. رعایت این نکات باعث میشود تا سریعتر شاهد رشد موهای خود باشید.

 

استفاده از غذاهای مقوی شاید یکی از مهمترین مواردی باشید که باید حتما به آن توجه داشته باشید چون موهای کاشته شده هم برای رشد به ویتامین های مختلف نیاز خواهند داشت و قطعا در صورتی که دچار سوء تغذیه شوید حتی احتمال ریزش آن وجود دارد.

رشد نکردن موها بعد از ۳ ماه

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه باید کاملا قابل رویت باشد به همین دلیل در صورتی که بعد از ۳ ماه شاهد رشد موها نبودید بهتر است به متخصص کاشت مو مراجعه کنید تا شرایطتان مورد بررسی قرار گیرد. البته رشد نکردن موها در افراد مختلف ممکن است حتی یک الی دو ماه دیرتر اتفاق بیفتد اما طبق مطالعاتی که انجام شده تقریبا در حدود ۳ ماه بعد از کاشت، موها رشد میکنند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم