کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نزدیکی بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 11 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 574 views

نزدیکی بعد از کاشت مو

نزدیکی بعد از کاشت مو

در سالهای اخیر تعداد افرادی از روش های کاشت مو استفاده میکنند افزایش پیدا کرده است چون کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که میتوان برای رفع ریزش مو و کچلی ارثی مورد استفاده قرار داد. به علت اینکه در کاشت مو از جراحی استفاده میشود تا چند وقت بیمار در دوران نقاهت قرار خواهد داشت به همین دلیل افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند باید حتما به یک سری از نکات توجه داشته باشند تا در دوران نقاهت مشکلی برایشان به وجود نیاید. در ادامه به مسئله ی نزدیکی بعد از کاشت مو خواهیم پرداخت.

شرایط کاشت مو

روش های کاشت مو تقریبا تنها روش های درمانی هستند که با استفاده از آن ها میتوان این اطمینان را داشت که کچلی و طاسی به صورت قطعی درمان خواهد شد. این در حالی است که استفاده از روش های دیگر در اکثر موارد نتایج دائمی به دنبال نخواهد داشت. افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید حتما بانک موی کافی داشته باشند و سلامت عمومی شان در حد مطلوبی قرار داشته باشد.

نزدیکی بعد از کاشت مو

علاوه بر این باید توجه داشته باشید که برای استفاده از روش های کاشت مو محدوده ی سنی خاصی وجود دارد به همین دلیل همه ی افراد نمیتوانند از آن استفاده کنند. طبق بررسی هایی که محققان انجام داده اند بهترین سن برای کاشت مو حداقل سن ۲۵ الی ۳۰ سالگی خواهد بود. در ادامه به نزدیکی بعد از کاشت مو اشاره خواهیم کرد.

نزدیکی بعد از کاشت مو

به طور کلی چند وقت بعد از کاشت مو پوست سر و موها بسیار آسیب پذیر خواهند بود به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد به مراقبت های لازم توجه کافی داشت و از آسیب های فیزیکی به ناحیه ی سر جلوگیری کرد. در رابطه با نزدیکی بعد از کاشت مو بسیاری از متخصصان بر این باورند که حداقل باید تا یک الی دو هفته از آن خود داری کرد.

نزدیکی بعد از کاشت مو

باید توجه داشته باشید که نزدیکی بعد از کاشت مو باعث میشود تا احتمال آسیب های فیزیکی به موها افزایش پیدا کند و حتی در برخی از موارد به علت آسیب هایی که به سر وارد میشود شاهد ریزش موهای کاشته شده باشیم.

بازگشت نزدیکی بعد از کاشت مو

همانطور که اشاره کردیم نزدیکی بعد از کاشت مو باید حداقل تا یک الی دو هفته بعد از کاشت مو متوقف شود اما بعد از این مدت هم باید حتما به این موضوع توجه داشته باشید که در حین نزدیکی به هیچ وجه آسیب فیزیکی به موها وارد نشود. علاوه بر این سعی کنید تا جایی که امکان دارد مدت زمان آن را هم کاهش دهید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم