کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نکات مهم قبل از پیوند مو که باید رعایت کنیم ؟

نوشته شده در تاریخ 19 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 266 views

نکات مهم قبل از پیوند مو که باید رعایت کنیم ؟

پیوند مو در سالهای اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای درمان ریزش موی خود تصمیم میگیرند تا از این روش استفاده کنند. بهتر است بدانید افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند میتوانند این اطمینان را داشته باشند که به صورت حتمی شاهد رشد موهای جدید خواهند بود. رعایت نکات مهم قبل از پیوند مو و بعد از آن یکی از مهمترین مواردی است که باید برای تضمین نتایجی که به وجود می آید به آن توجه داشت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بیشتر بپردازیم.

 

نکات مهم قبل از پیوند مو از نظر پزشک

رعایت نکات مهم قبل از پیوند مو اهمیت زیادی در نتایج کاشت مو خواهد داشت به همین دلیل باید به آن توجه زیادی داشته باشید. بهتر است بدانید اکثر موارد در جلسه ی کاشت مو به صورت دقیق توصیه خواهد شد به همین دلیل لازم نیست نگرانی زیادی در رابطه با آن داشته باشید. از میان موارد مهمی که باید به ان توجه داشته باشید این است که مصرف هر گونه دارو را با پزشک خود در میان بگذارید.

افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید چند هفته قبل از عمل از استعمال دخانیات خودداری نمایند. استفاده از تغذیه ی سالم و داشتن خواب خوب از چند روز قبل از عمل نیز کاملا ضروری است. شستن موها با شامپوهای نرم کننده هم از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. این کار باید شب قبل از کاشت مو انجام شود تا بتوانید از برخی عوارض احتمالی جلوگیری به عمل آورد.

 

قبل از کاشت مو چه بخوریم؟

از میان نکات مهم قبل از پیوند مو باید به تغذیه توجه ویژه ای داشته باشید. افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید از چند هفته قبل از رژیم های غذایی سالم استفاده کنند تا بتوانند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند و شاهد افزایش رشد موها بعد از کاشت باشند.

مصرف سیر، زنجبیل و غذاهایی که باعث کاهش فشار خون میشوند باید یک هفته قبل و بعد از کاشت مو متوقف شوند. علاوه بر این شب قبل از عمل باید حتما از غذاهای سبک استفاده شود تا بتوان شاهد بهترین نتایج ممکن بود.

نکات مهم قبل از پیوند مو

مراقبت های بعد از پیوند مو

علاوه بر نکات مهم قبل از پیوند مو باید به مراقبت های بعد از عمل هم توجه زیادی داشته باشید. جلوگیری از وارد شدن آسیب های فیزیکی به سر، شستشوی صحیح موها، مصرف غذاهای سالم و مقوی، عدم خاراندن سر و استفاده از داروهای مختلفی که تجویز میشود از مواردی است که باید مورد توجه قرار دهید.

نکات مهم قبل از پیوند مو

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم