کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نکروز پوست در کاشت مو چیست؟

نوشته شده در تاریخ 27 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,205 views

نکروز پوست در کاشت مو چیست؟

نکروز پوست در کاشت مو چیست؟

افرادی که به ریزش مو مبتلا میشوند به سرعت روحیه ی خود را از دست میدهند و حتی در مواقعی دچار بیماری های روحی و روانی شدید میشوند به همین دلیل باید به درمان ریزش مو اهمیت زیادی داد. در میان روش هایی که برای رفع ریزش مو وجود دارد روش کاشت مو جزء بهترین و ایمن ترین روش هاست که استفاده از آن باعث میشود ریزش مو به صورت قطعی درمان شود. در صورتی که برای انجام این روش به کلینیک های معتبر مراجعه کنید قطعا در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه خواهید رسید و عارضه ی خطرناکی برایتان به وجود نخواهد آمد اما بهتر است بدانید امروزه کلینیک های زیادی وجود دارند که به صورت غیر مجاز به فعالیت میپردازند و مراجعه به آن ها باعث میشود تا برای بیماران عوارض زیادی به وجود آید که از میان آن میتوان به نکروز پوست اشاره کرد که در ادامه بیشتر به آن اشاره خواهیم کرد.

عوارض کاشت مو چیست؟

افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند در اکثر موارد بدون کوچکترین مشکل به نتیجه ی دلخواه دست پیدا خواهند کرد اما همانطور که گفتیم در برخی از موارد مخصوصا زمانی که به کلینیک های غیر مجاز مراجعه شود ممکن است عوارض مختلفی مشاهده شود که از میان آن میتوان به عفونت و خونریزی های شدید، ریزش موهای کاشته شده، التهاب و نکروز پوست اشاره کرد. در صورت مشاهده ی هر کدام از این علائم باید در کمترین ممکن به مراکز درمانی مراجعه کنید تا مشکلی که به وجود آمده سریعا رفع شود.

نکروز پوست در کاشت مو چیست؟

نکروز پوست در کاشت مو چیست؟

نکروز پوستی یکی از عوارض نادر در کاشت مو است که به هر حال ممکن است برخی از افراد روبرو شوند به همین دلیل بهتر است با آن آشنایی داشته باشید. نکروز پوست به نوعی زخم سیاه رنگ بزرگ در نواحی کاشت مو گفته میشود که میتواند ظاهر بسیار بدی را به وجود آورد. افرادی که با این عارضه روبرو میشوند قطعا نگرانی های زیادی را تجربه خواهند کرد اما بهتر است بدانید مراجعه به متخصصان با تجربه احتمال این عارضه را به صفر خواهند رساند.

علت و روش درمان نکروز پوست چیست؟

علت نکروز پوست اسیب دیدگی عروق خون رسانی در ناحیه میدفرونتال است که ممکن است در اثر اشتباهاتی که در حین کاشت مو به وجود می آید این مشکل را مشاهده کنیم. درمان این مشکل چندان سخت نیست. متخصصان با تجویز داروهای خوراکی و استفاده از پانسمان بر روی محل کاشت مو به درمان هر چه سریع تر نکروز پوست میپردازند.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم