کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

۱۰ راه ساده برای نگهداری موهای بلند

نوشته شده در تاریخ 12 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 398 views

۱۰ راه ساده برای نگهداری موهای بلند

نگهداری موهای بلند

بلند نگه داشتن موها در اکثر موارد باعث افزایش زیبایی خواهد شد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که موهای بلند فقط در صورتی زیبا خواهند بود که سالم و خوش حالت باشند به همین دلیل باید به نگهداری موهای بلند اهمیت زیادی دهید و سعی کنید تا جایی که امکان دارد از موهایتان مراقبت کنید. مراقبت از موهای بلند کار چندان سختی نخواهد بود به همین دلیل میتوانید با مطالعه ی این مطلب به راحتی با روش های مختلفی که وجود دارد آشنایی پیدا کنید و سلامت موهایتان را تا چند برابر افزایش دهید.

روش های صحیح نگهداری از موهای بلند

بهتر است بدانید موهای بلند به مراقبت بیشتری نیز دارند چون بلند نگه داشتن موها باعث میشود تا درصد قابل توجهی از موها در معرض خشکی قرار گیرند و از انتقال چربی طبیعی سر به نوک موها جلوگیری شود. برای جلوگیری از خشکی شدید موهای بلند بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که از قرار گیری در معرض نور مستقیم آفتاب بپرهیزید و سشوار و اتو مو را کاملا فراموش نمایید.

استفاده از رنگ های شیمیایی و حالت دهنده ها هم در اکثر موارد باعث وارد شدن آسیب های شدید به موها خواهد شد که برای نگهداری موهای بلند باید از آن خودداری نمایید. برای اینکه سلامت موهایتان افزایش پیدا کند باید به استفاده از شامپوهای مناسب بپردازید و به هیچ وجه موهای خیس را شانه نکشید. سشوار کشیدن موهای خیس باعث میشود تا سلامت آن تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

شامپو مناسب برای موهای بلند

برای نگهداری موهای بلند باید حتما به انتخاب بهترین شامپوها بپردازید. انتخاب شامپوهای مناسب کار چندان سختی نخواهد بود و باید با توجه به نوع موها انجام شود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم در مورد انتخاب شامپوها با پزشک خود مشورت نمایید.

در حال حاضر شامپوهای متنوعی در بازار به فروش میرسد به همین دلیل میتوان برای درمان آسیب های مختلفی که به ساقه ی مو وارد شده به انتخاب شامپویی مناسب پرداخت و در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش زیبایی موها بود.

شامپو مناسب برای موهای بلند

تقویت موهای بلند

برای نگهداری موهای بلند نباید تقویت آن را فراموش کنید. برای تقویت موی سر میتوانید از لوسیون ها، سرم مو، روغن های طبیعی و داروهای گیاهی استفاده نمایید. استفاده از ماسک های گیاهی باعث میشود تا آسیب های وارد شده به ساقه ی موها کاهش پیدا کند و به موهایی زیباتر دست پیدا کنید به همین دلیل پیشنهاد میکنیم هر چند وقت یکبار به استفاده از ماسک های گیاهی بپردازید.

نگهداری موهای بلند

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم