کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه تخمینی کاشت مژه

نوشته شده در تاریخ 24 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 706 views

هزینه تخمینی کاشت مژه

افزایش زیبایی کار چندان سختی نیست چون در بسیاری از مواقع میتوان با ایجاد تغییراتی جزئی در چهره به ظاهری رضایت بخش دست پیدا کرد. البته برای اینکار بهتر است به کلینیک های زیبایی مراجعه کرد چون روش های خانگی تغییر زیادی در چهره ایجاد نخواهند کرد. از میان روش های مختلفی که در کلینیک های زیبایی وجود دارد کاشت مژه یکی از ایمن ترین روش ها برای افزایش زیبایی است که میتواند تاثیر زیادی در زیبایی فرد داشته باشد به همین دلیل در ادامه به مزایا و هزینه تخمینی کاشت مژه خواهیم پرداخت.

کاشت مژه با موی طبیعی

در سالهای اخیر روش های کاشت مژه دچار پیشرفت های قابل توجهی شده اند به طوری که در حال حاضر میتوان بدون مشکلاتی که در گذشته وجود داشته به کاشت مژه پرداخت و ظاهری بسیار  زیبا را برای فرد به وجود آورد. بهتر است بدانید افرادی که از روش های کاشت مژه استفاده میکنند به صورت دائمی شاهد رشد موهای جدید بر روی پلک ها خواهند بود و این موها به هیچ وجه دچار ریزش نخواهد شد.

هزینه کاشت مژه با موی طبیعی قطعا نسبت به روش های دیگر مانند کاشت مژه مصنوعی بیشتر خواهد بود اما قطعا مزایایی که در این روش وجود خواهد داشت در روش های دیگر مشاهده نخواهد شد. بهتر است بدانید در حال حاضر روش دیگری برای رفع دائمی کم پشتی مژه وجود ندارد به همین دلیل بهتر است برای دستیابی به نتایج دلخواه حتما از این روش استفاده کنید.

هزینه تخمینی کاشت مژه

هزینه تخمینی کاشت مژه با موی طبیعی

همانطور که اشاره کردیم هزینه کاشت مژه با موی طبیعی  نسبت به روش های موقت دیگر قطعا تا چندین برابر بیشتر خواهد بود به همین دلیل باید بودجه ی خود را با هزینه هایی که این روش دارد مطابقت دهید.

متاسفانه به علت اینکه در حال حاضر قیمت ها دائما در حال تغییر هستند نمیتوان هزینه ی دقیق این روش را اعلام خواهد کرد به همین دلیل بهتر است برای اطلاع از هزینه کاشت مژه با موی طبیعی حتما به صورت حضوری به مراکز مورد نظر خود مراجعه کنید تا از هزینه ی عمل اطمینان حاصل کنید.

عوارض و معایب کاشت مژه طبیعی

هزینه تخمینی کاشت مژه با موی طبیعی قطعا یکی از معایب این روش است که باید به آن توجه داشت اما در خصوص عوارض کاشت مژه باید به این نکته توجه داشته باشید که این روش در اکثر موارد عوارض را برای بیماران به دنبال نخواهد داشت اما به طور کلی به علت این که در آن از جراحی استفاده میشود امکان خونریزی شدید، التهاب، تورم، قرمزی، خارش، عفونت و مشکلات این چنینی وجود خواهد داشت.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم