کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه (قیمت) کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 4 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 767 views

هزینه (قیمت) کاشت مو

هزینه (قیمت) کاشت مو

بسیاری از افراد بعد از اینکه دچار ریزش مو میشوند به این نتیجه میرسند که باید از روش های موثر مانند کاشت مو استفاده کنند تا شاهد رشد موهای جدید خود باشند چون متاسفانه روش های دیگر در اکثر مواقع نتیجه بخش نخواهد بود و بیمار مجبور میشود زمان و هزینه ی خود را برای امتحان روش های مختلف هدر دهد. متاسفانه هزینه (قیمت) کاشت مو از روش های دیگر بیشتر است اما به علت مزایایی که دارد بسیاری از افراد مجبور خواهند بود تا برای دستیابی به نتایج دلخواه از این روش استفاده کنند.

هزینه (قیمت) کاشت مو

کاشت مو در حال حاضر جزء موثر ترین روش های درمانی به شمار میرود که افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند مجبور خواهند بود تا از این روش استفاده کنند در غیر اینصورت در اکثر موارد شاهد نتایج قطعی نخواهند بود. قیمت کاشت مو نسبت به روش های موقت قطعا چندین برابر خواهد بود چون انجام به مهارت متخصصان با تجربه نیاز دارد و جزء یکی از عمل های زیبایی دقیق به شمار میرود.

هزینه (قیمت) کاشت مو

باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت کاشت مو نشان دهنده ی کیفیت مرکزی که به آن مراجعه میکنید نیست اما کلینیک هایی که هزینه های کمتری دریافت میکنند ممکن است از پزشک عمومی برای کاشت مو استفاده کنند که حتما باید به بررسی این موضوع بپردازید. برای استفاده از روش های کاشت مو بهتر است حتما هزینه ی آن در مراکز مختلف را با هم مقایسه کرد.

ارزانترین روش کاشت مو

متاسفانه بسیاری از افراد تصور میکنند هزینه ی روش های مختلف کاشت مو با یکدیگر تفاوت دارد به همین دلیل سعی میکنند تا جایی که امکان دارد از روش هایی خاص استفاده کنند و حتی به اجبار از متخصصان درخواست میکنند تا از روشی که مد نظرشان است استفاده شود. در صورتی که روش هایی که مورد استفاده قرار میگیرد در قیمت کاشت مو تاثیر چندانی نخواهد داشت.

هزینه (قیمت) کاشت مو

انتخاب روش کاشت مو تنها با توجه به شرایط بیمار انجام خواهد شد به همین دلیل باید این کار را به متخصصان کاشت مو بسپارید تا به نتایج دلخواه دست پیدا کنید.

مزایای روش های کاشت مو

هزینه (قیمت) کاشت مو شاید تنها عیب این روش باشد چون کاشت مو جزء یکی از بهترین روش های درمانی برای رفع ریزش مو و کچلی ارثی به شمار میرود. طبیعی بودن موهای جدید، رشد دائمی، نتایج قطعی و ایمن بودن روش های کاشت مو از مزایایی است که میتوان به آن اشاره کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

2 پاسخ به “هزینه (قیمت) کاشت مو”

  1. […] قیمت کاشت مو بر اساس میزان گرفت ها یعنی همان پیوند ها ، محاسبه می شود. هزینه کاشت مو در روش SUT بستگی به سطح ریزش موی سر فرد دارد که به طور متوسط این هزینه ما بین ۳٫۷۰۰٫۰۰۰ الی ۵٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. البته در بعضی موارد نحوه قیمت گذاری بر اساس تعداد تار مو می باشد، مثلا وقتی ۱۰۰۰ تارمو را کاشت می کنند ۱۷۵ تومان قیمت گذاری می کنند در نتیجه ۱۶٫۰۰۰ تار مو ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان خواهد بود. در بعضی کلینیک ها، بر اساس وسعت طاسی که کاشت می کنند قیمت گذاری می کنند، مثلا اگر ۸ سانتی متر جلوی سر را کاشت کنند ۳٫۰۰۰٫۰۰۰میلیون تومان خواهد بود یا کاشت مو در نصف سر ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان و کل سر ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ خواهد بود. در کاشت مو به روش FIT 5.000.000 تومان قیمت گذاری می کنند و کمترین هزینه کاشت موی طبیعی سر کاشت مو به روش FUT 3.500.000 تومان می باشد. کاشت مو به روش ترکیبی ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد . […]

  2. […] قیمت کاشت مو بر اساس میزان گرفت ها یعنی همان پیوند ها ، محاسبه می شود. هزینه کاشت مو در روش SUT بستگی به سطح ریزش موی سر فرد دارد که به طور متوسط این هزینه ما بین ۳٫۷۰۰٫۰۰۰ الی ۵٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. البته در بعضی موارد نحوه قیمت گذاری بر اساس تعداد تار مو می باشد، مثلا وقتی ۱۰۰۰ تارمو را کاشت می کنند ۱۷۵ تومان قیمت گذاری می کنند در نتیجه ۱۶٫۰۰۰ تار مو ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان خواهد بود. در بعضی کلینیک ها، بر اساس وسعت طاسی که کاشت می کنند قیمت گذاری می کنند، مثلا اگر ۸ سانتی متر جلوی سر را کاشت کنند ۳٫۰۰۰٫۰۰۰میلیون تومان خواهد بود یا کاشت مو در نصف سر ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان و کل سر ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ خواهد بود. در کاشت مو به روش FIT 5.000.000 تومان قیمت گذاری می کنند و کمترین هزینه کاشت موی طبیعی سر کاشت مو به روش FUT 3.500.000 تومان می باشد. کاشت مو به روش ترکیبی ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد . […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم