کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه لیزر پوست سر

نوشته شده در تاریخ 17 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 601 views

هزینه لیزر پوست سر

هزینه لیزر پوست سر

اگر از مشکلات ریزش و کم پشتی مو رنج می برید و خواهان لیزرتراپی پوست سر جهت درمان مشکلات مو هستید ، با ما در این مقاله همراه باشید تا ضمن معرفی این عمل زیبایی ، هزینه لیزر پوست سر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کوتاه درباره لیزر پوست سر

به منظور لیزر تراپی پوست سر از لیزر کم توان که به لیزر سرد یا لیزر سطح پایین ( LLLT ) معروف است ، استفاده می گردد ، استفاده از این نوع لیزر موجب ترمیم و بازسازی موهای ریزش کرده ، کم پشت ، طاس ، بهبود ظاهر موها ، افزایش حجم ،ضخامت و درخشندگی موها و رفع دیگر مشکلات مو خواهد شد .

در روش لیزر تراپی مو ، به جای حرارت دادن پوست ،  اشعه ی نوری لیزر کم توان با سطح انرژی پایین با خاصیت درمانی به طور مستقیم به کف سر فرد تابیده می شود تا طی حداقل ۵ الی ۶ جلسه درمان ، موجب رفع موثر مشکلات مو گردد .

هزینه لیزر پوست سر

مزایای لیزر پوست سر

لیزر تراپی پوست سر جهت درمان مشکلات ریزش و کم پشتی مو دارای مزایای زیر می باشد :

  • افزایش گردش خون در ناحیه ی سر
  • افزایش رشد فولیکول‌های مو
  • توقف عارضه ی ریزش موها
  • افزایش استحکام و خاصیت ارتجاعی موها
  • افزایش پرپشتی‌ ، درخشندگی ، نرمی و ضخامت موها
  • افزایش رشد موهای کاشته شده
  • ترمیم آسیب ناشی از استفاده ی محصولات شیمیایی در موها

هزینه لیزر پوست سر

هزینه لیزر پوست سر

به طور کلی در یک کلینیک زیبایی ، هزینه لیزر پوست سر با توجه به تعداد جلسات درمان ، میزان و شدت مشکلات مو ، دستمزد پزشک متخصص پوست و مو و موقعیت کلینیک زیبایی تعیین می شود که به دلیل غیرضروری بودن این نوع عمل زیبایی ، هزینه ی آن تحت پوشش بیمه های درمانی قرار نخواهد گرفت و لازم است فرد هزینه جلسات درمانی را خود به صورت آزاد پرداخت نماید .

به طور کلی در کشور قانون خاصی جهت تعیین هزینه عمل های زیبایی در مراکز و کلینیک های زیبایی وجود ندارد ، لذا با توجه به شهرت و موقعیت یک کلینیک ، هزینه های متفاوتی برای عمل های زیبایی تعیین می شود .

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم