کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت ریش و سبیل

نوشته شده در تاریخ 4 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 863 views

هزینه کاشت ریش و سبیل

هزینه کاشت ریش و سبیل

قیمت و هزینه کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان

بر خلاف برخی از آقایان که به صورت مرتب به تراشیدن موهای صورت خود میپردازند بسیاری از آقایان به موهای صورت خود اهمیت زیادی میدهند و برای تقویت آن از روش های مختلفی که وجود دارد استفاده میکنند. قطعا این دسته از آقایان در صورتی که شاهد ریزش موهای صورت خود باشند مشکلات روحی زیادی را تجربه خواهند کرد. در صورتی که ریش و سبیل به صورت ناگهانی دچار ریزش شوند قطعا میتوان برای رفع آن از درمان های دارویی استفاده کرد اما در مواردی که موهای صورت فرد به صورت ژنتیکی رشد نمیکند نمیتوان برای رشد موها از درمان های دارویی استفاده کرد. در این موارد باید هزینه ی بیشتری برای روش های درمانی پرداخت کنید. روش های کاشت موی صورت بهترین روشی خواهند بود که در این موارد میتوان استفاده نمود اما هزینه کاشت ریش و سبیل از روش های دیگر بیشتر است.

هزینه کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان

همانطور که گفتیم هزینه کاشت ریش و سبیل و موهای صورت آقایان از روش های دیگر بیشتر است چون انجام این روش به تخصص زیادی نیاز دارد و برای انجام آن باید عمل های جراحی انجام داد. برای اینکه  از هزینه ی دقیق روش های کاشت ریش و سبیل اطلاع پیدا کنید باید به متخصصان زیبایی مراجعه کنید. متخصصان زیبایی در جلسه ی مشاوره به صورت دقیق میزان موهای مورد نیاز برای پیوند را محاسبه خواهند کرد. هزینه ی کاشت موهای صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد به همین دلیل برخی از افراد ممکن است مجبور باشند هزینه ی بیشتری پرداخت کنند.

هزینه کاشت ریش و سبیل

برای کاهش هزینه کاشت ریش و سبیل باید چه کرد؟

برای هزینه کاشت ریش و سبیل میتوانید به کلینیک هایی مراجعه کنید که برای جلب رضایت بیماران تخفیف های مختلف ارائه میدهند. علاوه بر این میتوانید از کاشت ریش و سبیل به صورت اقساطی استفاده کنید. البته در همه ی کلینیک های زیبایی نمیتوانید از کاشت موی قسطی کنید اما قطعا اگر در تبلیغات مختلف جستجو کنید به نتایج مناسبی دست پیدا خواهید کرد.

هزینه کاشت ریش و سبیل به چه عواملی بستگی دارد؟

مهمترین عامل که میتواند در هزینه کاشت ریش و سبیل تاثیر گذار باشد تخصص پزشکی است که کاشت مو را انجام خواهد داد چون هر چقدر که متخصصان تجربه و تخصص بیشتر داشته باشند هزینه ی بیشتری دریافت خواهند کرد. اما علاوه بر این اعتبار کلینیک ها و مقدار ریزش موهای صورت هم تاثیر گذار خواهد بود.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم