کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت موی دائمی

نوشته شده در تاریخ 24 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 341 views

هزینه کاشت موی دائمی

هزینه کاشت موی دائمی

ریزش مو مشکلی است که بسیاری از افراد در طول زندگی خود با آن روبرو خواهند شد به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد به درمان آن اهمیت داد. متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل اینکه با روش های موثر درمان ریزش مو آشنایی ندارند سالها طول میکشد تا شاهد رفع ریزش موی خود باشند به همین دلیل توصیه میشود برای رفع ریزش مو حتما از بهترین و روش های درمانی مانند روش کاشت مو استفاده شود. در ادامه به هزینه کاشت موی دائمی و معرفی آن میپردازیم پس با ما همراه باشید.

متقاضیان کاشت موی دائمی

شاید تعجب کنید اگر بدانید در میان آقایان از هر نفری که موهایشان را از دست میدهند حداقل ۷ الی ۸ نفر به ریزش موی ارثی دچار شده اند که این واقعا آمار قابل توجهی است. متاسفانه افرادی که به این نوع ریزش مو مبتلا میشوند نمیتوانند با استفاده از هر روشی شاهد رفع ریزش موی خود باشند به همین دلیل باید حتما از روش های موثر مانند کاشت مو استفاده کنند.

در حال حاضر میتوان گفت کاشت مو تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان شاهد رفع قطعی و دائمی ریزش موی ارثی بود. البته روش های زیادی وجود دارند که میتوان برای رفع ریزش موی ارثی استفاده کرد اما به هیچ وجه نتایج دائمی نخواهند شد. متاسفانه هزینه کاشت موی دائمی نسبت به روش های دیگر بیشتر است اما قطعا به دلیل مزایایی که دارد ارزشش را خواهد داشت.

هزینه کاشت موی دائمی

هزینه کاشت موی دائمی

بهتر است بدانید هزینه کاشت موی دائمی تا حد زیادی به شرایط بیمار بستگی خواهد داشت. یعنی بیمارانی که بانک موهایشان ضعیف تر باشد و به ریزش موی شدیدتر مبتلا شده باشند باید هزینه ی بیشتری پرداخت کنند چون در بسیاری از موارد هزینه ی کاشت مو با توجه به تعداد گرافت ها محاسبه خواهد شد.

البته باید این موضوع را هم بدانید که کلینیکی که به آن مراجعه میکنید هم تاثیر زیادی در هزینه ی این روش خواهد داشت به طوری که کلینیک های معتبر قطعا هزینه ی بیشتری دریافت خواهند کرد.

معایب کاشت موی دائمی

کاشت مو دائمی مزایای فوق العاده ای دارد اما متاسفانه به علت معایبی که دارد همه ی افراد نمیتوانند برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده کنند. یکی از مهمترین معایب کاشت موی دائمی این است که متاسفانه افرادی که بانک موی کافی ندارند نمیتوانند از آن استفاده کنند چون امکان انتقال مو از افراد دیگر وجود ندارد. البته هزینه کاشت موی دائمی هم قطعا یکی از معایب آن خواهد بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم