کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت مو کانادایی

نوشته شده در تاریخ 8 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 466 views

هزینه کاشت مو کانادایی

کاشت مو بدون بانک مو

اگر جزء افرادی هستید که دچار ریزش مو شده اید و تصور میکنید استفاده از روش های کاشت مو عوارض شدیدی به دنبال دارد بهتر است با کاشت مو کانادایی آشنایی شوید. متاسفانه طبق تحقیقاتی که انجام شده است بسیاری از افراد به علت تصوری که از عوارض روش های کاشت مو دارند تصمیم میگیرند از روش های دیگر برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند که همین باعث میشود در بسیاری از موارد به نتیجه ی دلخواه دست پیدا نکنند و حتی تا آخر با کچلی و طاسی خود کنار بیایند. در بررسی هزینه کاشت مو کانادایی با ما همراه باشید.

متقاضیان کاشت مو کانادایی

اگر به دنبال روشی موثر برای رفع ریزش موی خود هستید بهتر است بدانید کاشت مو کانادایی یکی از بهترین گزینه هاست چون با استفاده از این روش کاشت مو هم میتوان مانند سایر روش ها به موهایی کاملا طبیعی که رشد دائمی دارند دست پیدا کرد. افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد مزایای فوق العاده ای خواهند بود و در اکثر موارد دچار عوارض رایج کاشت مو نخواهند شد.

هزینه کاشت مو کانادایی

متقاضیان کاشت مو کانادایی افرادی خواهند بود که دچار ریزش موی ژنتیکی شده باشند و حتی با امتحان داروهای مختلف هم به نتیجه ی قابل توجه نرسیده باشند. یکی از مهمترین شرایط کاشت مو به این روش این است که فرد دچار ریزش موی شدید نشده باشد چون در این روش میتوان نهایتا ۲ هزار فولیکول را در یک جلسه پیوند زد و روشی مناسب برای درمان کچلی بیش از حد نخواهد بود.

هزینه کاشت مو کانادایی

بسیاری از افراد تصور میکنند برای انتخاب روش های مختلف مانند کاشت مو کانادایی باید به هزینه ی آن توجه کنند و به علت اینکه هزینه ی برخی از روش ها پایین تر است میتوانند از آن ها استفاده کنند اما این در حالی است که در اکثر موارد بیمار هیچ دخالتی در انتخاب روش های کاشت مو نخواهد داشت چون این کار تخصصی و باید متخصصان آن را انجام دهند.

هزینه کاشت مو کانادایی

عوارض کاشت مو کانادایی

افرادی که از کاشت مو کانادایی استفاده میکنند هم در برخی موارد ممکن است دچار عوارض کاشت مو شوند به همین دلیل نمیتوان گفت این روش جزء روش های بی عارضه است. اما طبق تحقیقاتی که انجام گرفته، عوارض کاشت مو کانادایی کمتر از روش های دیگر خواهد بود به همین دلیل در بسیاری از مواقع افرادی که از این روش استفاده میکنند عارضه ای را مشاهده نخواهند کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم