کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

همه چیز درباره کاشت ریش و سبیل به روش SUT

نوشته شده در تاریخ 13 آگوست 2018 در دسته تعداد بازدید 650 views

همه چیز درباره کاشت ریش و سبیل به روش SUT

همه چیز درباره کاشت ریش و سبیل به روش SUT

کاشت ریش و سبیل به روش SUT

کاشت ریش و سبیل از روش هایی است که بسیاری از مردان برای افزایش زیبایی خود از آن استفاده میکنند.به علت تاثیری که موهای صورت در زیبایی مردان دارد قطعا نمیتوان از کنار کم پشتی ریش به راحتی گذشت به همین دلیل باید راه حلی مناسب را برای درمان مشکلاتی که برای ریش به وجود می آید به کار گرفت. کاشت ریش و سبیل به روش SUT یکی از بهترین روش ها برای کاشت موهای صورت است که در بسیاری از موارد توسط متخصصان توصیه میشود در این مطلب تصمیم گرفته ایم به ترمیم ریش با این روش بپردازیم پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

نحوه کاشت ریش و سبیل به روش SUT

کاشت ریش و سبیل به روش SUT با استفاده از دستگاه های اتوماتیک انجام میشود به همین دلیل در آن خبری از خونریزی و جراحی نخواهد بود.اگر به عکس کاشت ریش به روش های دیگر نگاه کنید میتوانید به راحتی جای بخیه ها در نواحی که از آن فولیکول ها استخراج میشوند را مشاهده کنید که خوشبختانه در روش SUT از آن خبری نخواهد بود.در این روش فولیکول ها با استفاده از دستگاه ها استخراج میشوند و سپس در نواحی مورد نظر سر قرار میگیرند.

همه چیز درباره کاشت ریش و سبیل به روش SUT

مزایا و معایب روش SUT

کاشت ریش و سبیل طبیعی به روش SUT مزایا و معایب خاصی را دارد که قبل از استفاده از آن باید با آن اشنا باشید.از میان مزایای این روش میتوان به عدم بیهوشی و استفاده از جراحی اشاره کرد.در این روش به هیچ وجه شاهد جای زخم و اسکار نخواهیم بود علاوه بر این احتمال خونریزی و عفونت نزدیک به صفر خواهد بود.

کلینیک تخصصی کاشت ریش و سبیل SUT

کاشت ریش و سبیل به روش SUT باید در کلینیک هایی انجام شود که اعتبار کافی را داشته باشند چون در غیر اینصورت ممکن است عوارض مختلفی برای بیمار به وجود آید که به راحتی قابل جبران نباشد.برای اطمینان از اعتبار کلینیک نظر میتوانید نظرات سایر مراجعه کنندگان را جویا شوید.

هزینه کاشت ریش و سبیل به روش SUT

هزینه درمان SUT با توجه به عوامل مختلفی محاسبه میشود.مهمترین عامل در هزینه این روش مقدار کچلی و کم پشتی موهای صورت است .علاوه بر این محل کلینیک و تجربه متخصصان نیز قطعا در کاشت ریش و سبیل تاثیر بسزایی را خواهد داشت به طوری که ممکن است اختلاف قیمت قابل توجهی را در کلینیک های مختلف مشاهده کنید.

 

Rate this post
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم