کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

همه چیز درباره کاشت موی دائمی

نوشته شده در تاریخ 29 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 611 views

همه چیز درباره کاشت موی دائمی

همه چیز درباره کاشت موی دائمی

همه چیز درباره کاشت موی دائمی

کاشت موی دائمی از روش هایی است که برای رفع ریزش موی ژنتیکی و یا ارثی به کار برده میشود. افرادی که برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده میکنند در اکثر موارد به نتایج دلخواه خود دست پیدا خواهند کرد چون نتایجی که با استفاده از این روش به دست می آید کاملا تضمینی است و با استفاده از روش های کاشت مو میتوان این اطمینان را داشت که صد درصد ریزش موها برطرف خواهند شد. البته برای این که از نتیجه ای که بدست می آید اطمینان داشته باشید حتما باید به متخصصان با تجربه مراجعه کنید در غیر اینصورت ممکن است با مشکلات مختلفی روبرو شوید که باعث شوند حتی موهای کاشته شده  دچار ریزش شوند. در این مطلب به پیوند موی طبیعی بیشتر خواهیم پرداخت پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کاشت موی دائمی چیست؟

همانطور که میدانید روش های زیادی برای رفع ریزش موی ژنتیکی وجود دارد اما هیچ کدام از روش ها به اندازه ی روش های پیوند مو در رفع کچلی و طاسی تاثیر گذار نخواهند بود. کاشت موی دائمی روشی است که با استفاده از ان میتوان به صورت قطعی و دائمی به رفع ریزش موی ژنتیکی پرداخت یعنی افرادی که از این روش استفاده میکنند این اطمینان را خواهند داشت که موهای جدید به صورت حتمی رشد خواهند کرد و علاوه بر این موهایی که کاشته میشوند دچار ریزش نخواهند شد.

همه چیز درباره کاشت موی دائمی

کاشت موی دائمی چه روش هایی دارد؟

اگر با کاشت موی دائمی حتما میدانید که برای انجام آن روش های زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها به رفع دائمی ریزش مو و کچلی پرداخت. از میان روش های مختلف کاشت مو روش های SUT,FUT,FIT و FUE از روش هایی هستند که امروزه مورد استفاده قرار میگیرند. برای انجام روش های FUE و SUT از دستگاه های اتوماتیک استفاده میشود اما در روش های دیگر کاشت مو با استفاده از پانچ و جراحی انجام میگیرد.

عوارض کاشت موی دائمی چیست؟

کاشت موی دائمی در برخی موارد ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشد. مثلا در برخی موارد ممکن است شاهد تورم، قرمزی و التهاب بعد از کاشت مو باشید. معمولا این عوارض به صورت خود به خود رفع خواهند شد و نباید نگران آن باشید. اما در صورتی که شاهد خونریزی، عفونت و التهابات شدید بودید حتما باید در اولین فرصت ممکن برای رفع آن به پزشک مراجعه کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم