کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

همه چیز درباره کاشت مو به روش اف ای تی FIT

نوشته شده در تاریخ 24 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 787 views

همه چیز درباره کاشت مو به روش اف ای تی FIT

کاشت مو به روش اف ای تی FIT

در گذشته افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکردند مجبور بودند عوارضی ناخواسته ای که به وجود می آید را تحمل کنند به همین دلیل برخی از افراد ترجیح میداند از روش های موقت برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند. اما امروزه روش های جدیدی برای کاشت مو به وجود آمد که با استفاده از آن ها میتوان بدون هیچگونه عارضه به کاشت مو پرداخت. کاشت موی اف ای تی یکی از روش های نسبتا جدید برای کاشت مو است که با استفاده از آن به هیچ وجه شاهد عوارض روش های قدیمی مانند روش FUT نخواهیم بود. در صورتی که شرایط استفاده از این روش را داشته باشید قطعا این روش یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که میتوانید برای رشد موهای جدید از آن استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که مناسب بودن این روش فقط با بررسی های متخصصان از وضعیت بیمار مشخص خواهد شد.

کاشت مو اف ای تی چیست؟

روش اف ای تی یکی از روش های کاشت مو است که در برخی موارد به علت شرایطی که بیماران دارند از ان استفاده میشود. این روش برای افرادی مناسب است که قصد دارند تعداد کمی از موها را در ناحیه ای که دچار کچلی شده پیوند بزنند چون با استفاده از این روش نمیتوان تعداد زیادی از فولیکول ها را پیوند زد. برای انجام این روش از بی حسی استفاده میشود به همین دلیل افرادی که از کاشت موی FIT استفاده میکنند احساس درد نخواهند کرد. این روش مزایای فوق العاده ای دارد که در ادامه به آن اشاره میکنیم.

 

همه چیز درباره کاشت مو به روش اف ای تی FIT

مزایای کاشت موی اف ای تی چیست؟

مهمترین مزایای کاشت موی اف ای تی این است که در این روش از جراحی هایی که در روش FUT استفاده میشود خبری نخواهد بود به همین دلیل احتمال خونریزی و عفونت کاهش پیدا میکند و همچنین جای زخم و بخیه باقی نمی ماند. به علت این که در کاشت مو FIT از پانچ برای برداشتن فولیکول ها استفاده میشود ظاهر موهای کاشته شده بسیار طبیعی خواهد بود.

کاشت مو به روش اف ای تی چه معایبی دارد؟

کاشت مو به روش اف ای تی معایبی هم دارد. یکی از اصلی ترین معایب این روش این است که با استفاده از ان نمیتوانید موهایتان را کوتاه نگه دارید چون این روش باعث میشود تا جای اسکار ها باقی بماند و با کوتاه کردن مو ظاهر نامطلوبی برای فرد به وجود آید. علاوه بر این زمان کاشت مو به روش FIT بیشتر از روش های دیگر است و نمیتوان در یک جلسه تعداد زیادی از موها را پیوند زد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم