کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ورزش بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 11 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 744 views

ورزش بعد از کاشت مو

ورزش بعد از کاشت مو

ریزش مو تاثیر بسیار بدی بر روی زیبایی انسان خواهد داشت به همین دلیل درمان آن با استفاده از روش های موثر اهمیت زیادی دارد. در حال حاضر از میان روش های زیادی که برای درمان ریزش موی سر وجود دارد شاید بتوان گفت که کاشت مو یکی از بهترین روش هاست. البته این روش عوارضی هم به دنبال خواهد داشت که میتوان با مراقبت مناسب از موها بعد کاشت از آن جلوگیری کرد. ورزش بعد از کاشت مو از مسائلی است که ممکن است برای بسیاری از افراد اهمیت داشته باشد به همین دلیل در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

ورزش بعد از کاشت مو

بررسی ورزش دو ماه بعد از کاشت مو

با توجه به اینکه در سالهای اخیر روش های مناسبی برای کاشت مو به وجود آمده است میتوان این اطمینان را داشت که استفاده از کاشت مو در اکثر موارد عوارضی به دنبال نخواهد داشت اما این به معنای این نخواهد بود که بعد از کاشت مو نباید از موها مراقبت کرد. بنابراین در رابطه با ورزش بعد از کاشت مو باید به این نکته توجه داشته باشید که در صورت آسیب به سر و وارد شدن ضربه های فیزیکی باید از آن بپرهیزید.

با توجه به اینکه در ورزش بعد از کاشت مو احتمال وارد شدن آسیب به موها وجود خواهد داشت بسیاری از متخصصان توصیه میکنند تا حداقل ۲ ماه از ورزش های سنگین خودداری کنید تا زخم ها به صورت کامل برطرف شوند. البته فعالیت های ورزشی سبک و بی خطر که باعث ضربه به قسمت سر نشود مشکلی ایجاد نخواهد کرد و میتوان بدون نگرانی به آن پرداخت.

ورزش بعد از کاشت مو

خطرات ورزش بعد از کاشت مو

ورزش بعد از کاشت مو احتمال آسیب به موهای سر را افزایش میدهد تا جایی که در برخی موارد ممکن است شاهد ریزش مو های کاشته شده باشیم. ضمن این که تا چند هفته ی اول هر گونه برخورد فیزیکی به سر یا تعریق بیش از حد احتمال عفونت را افزایش میدهد به همین دلیل احتمال عوارض مختل بعد از کاشت مو تا حد زیادی افزایش خواهد یافت.

بهترین روش کاشت مو برای ورزشکاران

ورزش بعد از کاشت مو برای ورزشکاران و افرادی که به صورت حرفه ای ورزش میکنند قطعا بسیار اهمیت خواهد داشت به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال روش هایی از کاشت مو هستند که بتوانند با استفاده از آن به ورزش خود ادامه دهند اما متاسفانه کاشت مو با همه ی روش ها محدودیت هایی را ایجاد خواهد کرد که باعث میشود فرد مجبور شود تا چند ماه از ورزش سنگین خودداری کند.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم