کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ورم چشم بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 12 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,919 views

ورم چشم بعد از کاشت مو

ورم چشم بعد از کاشت مو

کاشت مو یکی از روش های دائمی و قطعی برای رفع ریزش مو ارثی است که در حال حاضر به دلیل مزایای فوق العاده ای که دارد متقاضیان زیادی پیدا کرده است به طوری که بسیاری از کاربران در مورد کاشت مو سوالات مختلفی را مطرح میکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به یکی از سوالاتی رایج بیماران که در مورد ورم چشم بعد از کاشت مو بپردازیم تا افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند بتوانند به رفع این مشکل بپردازند و دچار نگرانی نشوند.

ورم چشم بعد از کاشت مو

به طور کلی به علت اینکه در روش های کاشت مو از جراحی استفاده میشود افرادی که از این روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد با عوارض کوتاه مدت و یا بلند مدت روبرو خواهند شد به همین دلیل اکثر متخصصان در جلسه ی مشاوره کاشت مو تمامی عوارض عمل را با بیمار در میان خواهند گذاشت. ورم چشم بعد از کاشت مو جزء عوارض موقت به شمار میرود که بسیاری از بیماران آن را تجربه خواهند کرد.

ورم چشم بعد از کاشت مو

بهتر است بدانید ورم چشم بعد از کاشت مو کاملا طبیعی است و هر چه مقدار کاشت مو و وسعت ناحیه ای که دچار کچلی شده بیشتر باشد قطعا شاهد ورم بیشتری خواهید بود. معمولا تورم صورت و چشم ها به علت شیارهایی که برای کاشت مو ایجاد میشود خواهد بود و افرادی که به مراقبت های بعد از کاشت اهمیت نمیدهند بیشتر دچار این مشکل خواهند شد به همین دلیل بیمار هم در این مشکل تاثیر خواهد داشت.

ورم چشم بعد از کاشت مو

درمان ورم چشم بعد از کاشت

همانطور که گفتیم ورم چشم بعد از کاشت مو در اکثر موارد طبیعی خواهد بود به همین دلیل لازم نیست برای درمان آن از روش های خاصی استفاده کنید. معمولا ورم هایی که در زیر چشم به وجود می آیند بعد از یک هفته به صورت کامل از بین خواهند رفت اما در صورتی که ادامه دار بود و یا شدت داشت بهتر است حتما به پزشک مراجعه کنید تا ورم ها بررسی شود چون در برخی موارد ممکن است مشکل ساز شود.

پیشگیری از ورم چشم بعد از کاشت مو

برای پیشگیری از ورم چشم بعد از کاشت مو باید سعی کنید در هنگام خواب سرتان کمی بالاتر باشد. علاوه بر این بهتر است بعد از کاشت مو حداقل تا ۲۴ مصرف مایعات را افزایش دهید و از کمپرس یخ استفاده کنید. مصرف آب کرفس هم بعد از کاشت مو به شدت توصیه میشود چون باعث افزایش رشد موها و کاهش عوارض مختلف بعد از کاشت مو خواهد شد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم