کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

وسایل کاشت مژه

نوشته شده در تاریخ 12 آگوست 2018 در دسته تعداد بازدید 2,191 views

وسایل کاشت مژه

وسایل کاشت مژه

وسایل کاشت مژه

مژه ها تاثیر زیادی را در زیبایی دارند به همین دلیل در صورتی که به آن ها توجه داشته باشید تا حد زیادی زیبایی تان افزایش پیدا خواهد کرد.زیبایی مژه ها باعث میشود تا چشم ها زیباتر به نظر برسند اما متاسفانه برخی از افراد به دلایل مختلف دچار ریزش مژه میشوند و زیبایی شان کاهش می یابد.با روش هایی مانند کاشت مژه میتوان به راحتی ظاهری زیبا را برای این افراد به وجود آورد.در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به وسایل کاشت مژه و اکستنشن مژه بپردازیم.

اکستنشن مژه چگونه انجام میشود؟

اکستنشن مژه یکی از روش هایی است که با استفاده از آن میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه به مژه هایی کشیده با ظاهری کاملا طبیعی و زیبا دست پیدا کرد.افرادی که از اکستنشن مژه استفاده میکنند عوارضی را تجربه نخواهند کرد و حتی یک زخم هم در پلک هایشان ایجاد نخواهد شد.در این روش مژه های مصنوعی با استفاده از چسب و یا مواد گیاهی لا به لای مژه ها قرار میگیرد و باعث میشود زیبایی چشم ها افزایش پیدا کند.

وسایل کاشت مژه

نکات بهداشتی در مورد کاشت مژه

برای کاشت مژه یا کاشت مژه نامرئی بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که مراکز معتبر را برای انجام این کار انجام دهید چون در غیر اینصورت نمیتوانید بر روی بهداشتی بودن مرکز مورد نظر اطمینان حاصل کنید و به احتمال زیاد مشکلاتی برایتان ایجاد خواهد شد.مراکز غیر معتبر به علت اینکه هیچ نظارتی بر روی آن ها وجود ندارد در اکثر موارد هیچگونه مسئله ی بهداشتی را رعایت نخواهند نمود و باعث میشوند عوارض کاشت مژه طبیعی و حتی مصنوعی افزایش پیدا کند.

برند های معتبر لوازم اکستنشن مژه

برای این که از برندهای معتبر لوازم اکستنشن مژه اطلاع پیدا کنید میتوانید یک جستجوی ساده  برای مواد لازم برای کاشت مژه در اینترنت انجام دهید.چسب کاشت مژه مکس یکی از چسب هایی است که اکثر مراکز از آن استفاده میکنند.معمولا انتخاب وسایل اکستنشن به عهده ی مراکز زیبایی است به همین علت لازم نیست نگران انتخاب آن باشید.

وسایل کاشت مژه

مراکز کاشت مژه

هزینه کاشت مژه دائم چقدر است؟ این سوالی است که بسیاری از افراد قبل از کاشت مژه آن را بیان میکنند.برای اینکه از هزینه ی دقیق کاشت مژه اطمینان حاصل کنید باید به مراکز کاشت مژه که در سراسر کشور وجود دارند مراجعه کنید تا بسته به وضعیت شرایط تان و تعرفه های کلینیک و مرکز زیبایی مورد مراجعه قیمت دقیق اعلام شود. کاشت مژه میتواند در مراکز مختلف بسته به اعتبار آن مراکز تا چند برابر اختلاف قیمت داشته باشد.

 

5/5 - (1 امتیاز)
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم