کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های خانگی و طبیعی پرپشت کننده موی سر

نوشته شده در تاریخ 14 آوریل 2019 در دسته تعداد بازدید 820 views

روش های خانگی و طبیعی پرپشت کننده موی سر

پرپشت کننده موی سر

با توجه به این که زیبایی موهای سر در زیبایی چهره ی انسان تاثیر بسزایی دارد باید به آن توجه زیادی داشت و سعی کرد تا جایی که امکان دارد سلامت موها را افزایش داد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به روش های خانگی و طبیعی پرپشت کننده موی سر بپردازیم تا بتوانید بدین طریق در کمترین زمان ممکن شاهد بدست آوردن موهایی زیبایی و سالم باشید. بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع میتوان برای افزایش تراکم موهای سر از مواد طبیعی استفاده کرد و در بلند مدت به نتایج فوق العاده ای نیز دست یافت.

 

بهترین پرپشت کننده موی سر

اگر به دنبال بهترین پرپشت کننده موی سر هستید باید این نکته را بدانید که استفاده از مواد طبیعی در اکثر موارد بهترین گزینه به شمار خواهد آمد چون با استفاده از مواد طبیعی میتوان به سرعت به نتایج دلخواه دست پیدا کرد. بهتر است بدانید افرادی که از پرپشت کننده های طبیعی موی سر استفاده میکنند به هیچ وجه شاهد عوارض مختلفی که در داروهای شیمیایی مشاهده میشود نخواهند بود.

از میان داروهای طبیعی مختلفی که وجود دارد پیاز یکی از بهترین مواد به شمار میرود که اکثر افراد میتوانند از آن استفاده کنند. استفاده از پیاز باعث افزایش خونرسانی در سطح سر میشود. علاوه بر این با استفاده از پیاز میتوان در کمترین زمان ممکن عوامل بیماری زا که در اطراف فولیکول ها تجمع پیدا کرده اند را از بین برد که همین به افزایش رشد حداکثری موها کمک میکند و باعث نتایج فوق العاده ای میشود.

 

پرپشت کردن موی سر با چای سبز

چای سبز به علت ترکیبات فوق العاده ای که دارد یکی از بهترین مواد طبیعی برای افزایش رشد موهای سر میباشد و افرادی که به دنبال افزایش زیبایی خود میباشند میتوانند بدون نگرانی به استفاده از آن بپردازند.

فلاونوئید موجود در چای سبز باعث میشود تا فولیکول ها قدرت بیشتری در تولید موهای سر پیدا کنند به همین دلیل افرادی که به صورت موضعی از چای سبز استفاده میکنند شاهد پرپشت شدن موهای سر خود خواهند بود. باید این را بدانید که این پرپشت کننده موی سر برای رشد مژه و ابروها نیز اثرات قابل توجهی به دنبال دارد.

 

استفاده از روغن هسته انگور برای پرپشتی موی سر

روغن هسته ی انگور هم جزء طبیعی ترین پرپشت کننده موی سر به حساب می آید که میتوان برای دست یابی به موهایی پرپشت و زیبا تر از آن استفاده نمود و به نتایج قابل توجهی دست یافت.

پرپشتی موی سر

روغن هسته ی انگور سرشار از ویتامین ای و ویتامین سی میباشد که به کاهش آسیب های وارد شده به موها کمک میکند به همین دلیل استفاده از آن باعث دست یابی به موهایی پرپشت و زیبا تر خواهد شد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم