کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پزشک کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 23 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 407 views

پزشک کاشت مو

پزشک کاشت مو

کاشت مو روشی قطعی برای درمان ریزش مو است که روش های آن در سالهای اخیر دچار تحولات زیادی شده است به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند برای افزایش تراکم موهای خود از روش های مختلف آن استفاده کنند. بهتر است بدانید کاشت مو در حال حاضر یکی از ایمن ترین روش ها برای رفع ریزش موی ارثی به شمار میرود اما باید برای انجام آن حتما به بهترین پزشک کاشت مو مراجعه کنید چون در غیر اینصورت ممکن است مشکلاتی به وجود آید که به راحتی قابل درمان نباشد.

روش های مورد استفاده پزشک کاشت مو

برای استفاده از روش های کاشت مو باید حتما پزشک کاشت مو را انتخاب کرد چون متخصصان میتوانند با بررسی دقیق وضعیتی که دارید بهترین روش را انتخاب کنند و بدین طریق احتمال هر گونه عارضه را به حداقل ممکن برسانند. همانطور که میدانید برای کاشت مو روش های زیادی وجود دارد و انتخاب بهترین روش به عهده ی پزشک است به همین دلیل انتخاب بهترین متخصصان اهمیت زیادی دارد.

پزشک کاشت مو

در سالهای اخیر روش های زیادی برای کاشت مو به وجود آمده است اما از بین این روش ها، روش های SUT و FUE  بیشتر مورد استفاده قرار میگرند چون پزشک کاشت مو میتواند با استفاده از آن در اکثر موارد کاشت مو را در یک جلسه به پایان برساند. بهتر است بدانید استفاده از این روش ها مزایای فوق العاده ای نسبت به روش های قدیمی دارد که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

مزایای روش های جدید کاشت مو

همانطور که گفتیم اکثر متخصصان برای کاشت مو از روش های جدید استفاده میکنند. با استفاده از روش های جدید کاشت مو میتوان در یک جلسه تعداد ۱۲ هزار تار مو را پیوند زد. علاوه بر این با استفاده از این روش ها نیازی به استفاده از روش های جراحی نخواهد بود به همین دلیل عوارض کاشت مو به حداقل ممکن میرسد و اکثر افراد بدون عارضه به نتیجه خواهند رسید.

البته انتخاب روش های جدید به عهده ی پزشک کاشت مو است چون باید نوع بانک موی بیمار به صورت دقیق بررسی شود.

روش های قدیمی کاشت مو

بهتر است بدانید هنوز هم ممکن است پزشک کاشت مو روش های قدیمی را انتخاب کند چون این روش ها هم در نوع خود مزایای قابل توجهی خواهند داشت. استفاده از روش های قدیمی باعث میشود احتمال آسیب به فولیکول ها به حداقل ممکن برسد به همین دلیل افرادی که دارای بانک موی ضعیف هستند باید حتما از روش های قدیمی مانند FUT استفاده کنند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم