کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پلاسمای غنی از پلاکت

نوشته شده در تاریخ 23 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 466 views

پلاسمای غنی از پلاکت

پلاسمای غنی از پلاکت

اگر دچار ریزش مو و مشکلات پوستی شده اید و با پلاسمای غنی از پلاکت آشنایی ندارید بهتر است حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید چون در بسیاری از مواقع استفاده از پی ار پی یا پلاسمای غنی شده تنها درمان ریزش مو و آسیب های پوستی خواهد بود. این روش به علت مزایایی که دارد به محبوب ترین روش درمانی تبدیل شده است به همین دلیل در اکثر کلینیک ها انجام میشود. البته برای مشاهده ی اثرات مطلوب پی ار پی باید حتما به مراکز مجاز مراجعه کرد در غیر اینصورت احتمال آسیب های مختلف هم وجود خواهد داشت.

پلاسمای غنی از پلاکت

در میان روش های زیادی که برای درمان مشکلات پوستی و ریزش مو وجود دارد بسیاری از افراد به دنبال روش های غیر تهاجمی برای دست یابی به نتیجه هستند به همین دلیل استفاده از پلاسمای غنی از پلاکت گزینه ی بسیار مناسب خواهد بود. پلاسمای غنی شده از پلاکت یا پی ار پی با استفاده از خون بیمار بدست می آید. این ماده با استفاده از سوزن های نازک به قسمت های مختلف تزریق میشود.

پلاسمای غنی از پلاکت

همانطور که میدانید خون از سه لایه تشکیل شده است اما از میان این سه قسمت پلاکت ها تاثیر زیادی در بازسازی و ترمیم پوست و فولیکول ها دارند به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند در مدت زمانی کوتاه به نتیجه ی دلخواه خواهند پرداخت. بهتر است بدانید PRP اثرات فوق العاده ای دارد و برای رفع بسیاری از بیماری ها از آن استفاده میشود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

کاربردهای پلاسمای غنی از پلاکت

پلاسمای غنی از پلاکت یا پی ار پی کاربرد های زیادی دارد. از این ماده در کلینیک های زیبایی به کرات استفاده میشود اما علاوه بر این برای رفع بیماری های مختلف هم میتوان از آن استفاده کرد. بهتر است بدانید پی ار پی برای رفع چین و چروک پوست، خط اخم و خطوط خنده، جای جوش و بخیه، رفع طاسی و ریزش ابرو یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود.

پلاسمای غنی از پلاکت

روش استفاده از پلاسمای غنی از پلاکت

پلاسمای غنی از پلاکت در همان جلسه ای که بیمار مراجعه میکنید تهیه میشود. این کار با استفاده  از حدود ۳۰ سی سی از خون بیمار انجام میگردد بدین صورت که بعد از دریافت خون از بیمار آن را در دستگاه سانتریفیوژ قرار میدهند و پلاکتهایی که در لایه ی بالا جمع میشوند را با استفاده از روش هایی که وجود دارد برداشت میکنند.

در انتها پلاسمای غنی از پلاکت در محل هایی که دچار ریزش مو یا سایر آسیب های پوستی و … شده تزریق میشود و بیمار میتواند بعد از چند وقت شاهد نتایج فوق العاده ی آن باشد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم