کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پوسته شدن سر

نوشته شده در تاریخ 11 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 4,115 views

پوسته شدن سر

پوسته شدن سر

بسیاری از ریزش موها با درمان های دارویی قابل درمان خواهند بود اما افرادی که دچار ریزش موی ارثی میشوند متاسفانه نمیتوانند با استفاده از همه ی روش ها شاهد رشد مجدد موهای خود باشند به همین دلیل در اکثر موارد میشوند تا از روش های موثر تر مانند روش کاشت مو استفاده کنند. در صورتی که به مراقبت های بعد از عمل توجه داشته باشید قطعا استفاده از روش های کاشت مو مزایای فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت به همین دلیل در ادامه به پوسته شدن سر بعد از کاشت مو خواهیم پرداخت.

پوسته شدن سر

پوسته شدن سر بعد از کاشت مو

افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند دچار عارضه ی خطرناکی نخواهند شد به همین دلیل میتوانند بدون هیچگونه نگرانی به استفاده از روش های کاشت مو بپردازند. اما برخی از مشکلات بعد از کاشت مو به صورت موقت به وجود خواهد آمد و مشکلی برای بیماران ایجاد نخواهد کرد. پوسته شدن سر بعد از کاشت مو هم جزء عوارض موقت است که مشکل خاصی به وجود نخواهد آورد.

پوسته شدن سر

فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که برای رفع پوسته شدن سر بعد از کاشت مو به هیچ وجه از روش های خود درمانی استفاده نکنید چون تا مدت ها بعد از کاشت مو پوست سر و موها حساسیت بسیار بالایی دارند و بسیار آسیب پذیرند و همین باعث میشود تا کوچکترین اشتباه باعث شود تا حتی در برخی موارد بیمار شاهد ریزش موهای کاشته شده باشد.

رفع پوسته شدن سر بعد از کاشت مو

پوسته شدن سر بعد از کاشت مو معمولا بعد از چند روز از بین خواهد رفت به همین دلیل لازم نیست در این مدت به پزشک مراجعه کنید. شستن موهای سر با شوینده های ملایم و استفاده از سرم شستشو باعث میشود تا در اکثر موارد بعد از چند روز شاهد رفع پوسته های سر باشید. اما در صورتی که این مشکل ادامه دارد بود بهتر است به پزشک مراجعه کنید تا از روشی مناسب برای درمان آن استفاده شود.

پوسته شدن سر

رفع پوسته سر با داروهای گیاهی

برای رفع پوسته شدن سر بعد از کاشت مو با استفاده از داروهای گیاهی باید حداقل چند ماه صبر کنید چون استفاده از داروهای گیاهی قبل از این که زخم ها به صورت کامل بهبود پیدا کنند نه تنها موثر نخواهد بود بلکه باعث به وجود آمدن عوارض دیگر خواهد شد. به طوری کلی استفاده از داروهای گیاهی هم بعد از عمل باید حتما زیر نظر پزشک باشد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم