کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیر شدن مو

نوشته شده در تاریخ 5 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 649 views

پیر شدن مو

پیر شدن مو

افزایش سن میتواند مشکلات زیادی برای افراد به وجود آورد به همین دلیل اکثر افراد در دوران پیری با مشکلات روحی دست و پنجه نرم میکنند به همین دلیل باید تا جایی که ممکن است با استفاده از روش هایی که وجود دارد مشکلات این دوران را به حداقل ممکن رساند. یکی از بهترین کارهایی که میتوان انجام داد این است که به زیبایی پوست و مو توجه داشت چون پوست و مو هم با افزایش سن دچار آسیب های مختلف میشود. در ادامه به پیر شدن مو بیشتر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

پیر شدن مو

معمولا بسیاری از افراد فقط به پیری پوست در سنین بالا توجه میکنند و سعی میکنند با استفاده از روش های جوانسازی به افزایش زیبایی پوست خود بپردازند اما باید توجه داشت که پیر شدن مو هم موضوعی است که باید به آن توجه شود چون موها هم با افزایش سن دچار آسیب های مختلف میشوند و زیبایی شان تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد به طوری که زیبایی را تا حد زیادی کاهش خواهند داد.

پیر شدن مو

پیر شدن مو باعث میشود تا رنگ موها سفید شود که این موضوع کاملا طبیعی است و متاسفانه نمیتوان به پیشگیری و درمان آن پرداخت. علاوه بر این افزایش سن باعث ریزش و نازکی موها هم میشود که خوشبختانه برای جلوگیری یا درمان این مشکل روش هایی وجود دارند که میتوان با استفاده از آن ها به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد.

جلوگیری از پیر شدن مو

برای جلوگیری از پیر شدن مو باید سعی کنید تا جایی که امکان دارد به سبک زندگی خود توجه داشته باشید چون افرادی که به سلامت خود توجه بیشتری دارند دیرتر شاهد کاهش زیبایی موهای خود خواهند بود.

پیر شدن مو

استفاده از ماسک های گیاهی برای تقویت مو هم تاثیرات زیادی در جلوگیری از پیر شدن مو خواهد به همین دلیل بهتر است حتما هر چند وقت یکبار برای تقویت موهایتان از ماسک ها و داروهای گیاهی استفاده کنید. استفاده از این ماسک ها باعث میشود تا فولیکول ها تقویت شوند و موهای تیره تری داشته باشید.

درمان پیری مو

پیر شدن مو در برخی موارد قابل درمان است. متاسفانه برای درمان قطعی سفیدی مو روش مناسبی وجود ندارد اما اگر موهایتان دچار ریزش و یا نازکی شده باشد میتوانید با استفاده از روش هایی مانند پی ار پی به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنید. روش های کاشت مو از روش هایی است که بسیاری از افراد میتوانند برای رفع ریزش مو استفاده کنند و شاهد رشد موهای جدید باشند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم