کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیشگیری از ریزش مو

نوشته شده در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۷ در دسته

پیشگیری از ریزش مو

پیشگیری از ریزش مو

پنج نکته مهم برای پیشگیری از ریزش مو

پیشگیری از ریزش مو در اکثر موارد کار ساده تری نسبت به درمان آن خواهد بود به همین دلیل پیشنهاد میشود قبل از اینکه موهایتان دچار ریزش شود با استفاده از روش های موثر به پیشگیری از آن بپردازید. بهتر است بدانید خیلی وقت ها میتوان با استفاده از راهکارهایی بسیار  ساده از ریزش مو و کچلی جلوگیری به عمل آورد این در حالی است که برای درمان آن باید از روش های هزینه بر استفاده کرد و مدت ها برای دستیابی به نتیجه صبر کرد.

پیشگیری از ریزش مو با رژیم غذایی سالم

برای پیشگیری از ریزش مو حتما لازم نیست به امتحان کردن روش های عجیب و قریب بپردازید چون داشتن سبک زندگی سالم هم به اندازه ی روش های دیگر موثر خواهد بود.

داشتن رژیم غذایی سالم یکی از مهمترین مواردی است که برای پیشگیری از ریزش مو باید حتما به آن توجه داشته باشید. چون موها برای رشد به ویتامین ها و عناصر مختلف نیاز دارند و قطعا در صورتی که مقدار هر کدام از آن ها در بدن کاهش پیدا کند موها رشد کافی نخواهند داشت و حتی ضخامت شان کاهش پیدا میکند و فرد به ریزش مو دچار میشود.

پیشگیری از ریزش مو

ماسک های گیاهی برای پیشگیری از ریزش مو

برای پیشگیری از ریزش مو میتوانید ماسک های گیاهی را هم امتحان کنید. استفاده از ماسک های گیاهی باعث میشود تا ph سر تنظیم شود و ویتامین های مختلف به صورت مستقیم در اختیار موها قرار بگیرید به همین دلیل در اکثر موارد افرادی که از ماسک های طبیعی و گیاهی استفاده میکنند شاهد ریزش مو خود نخواهند. البته این در حالی است که به صورت منظم از آن ها استفاده شود.

یکی از مهمترین مزایای ماسک های گیاهی این است که در هیچ حالتی شما را دچار عوارض شدید نخواهند کرد و نهایتا با ایجاد حساسیت های سطحی متوجه خواهید شد که باید به توقف آن ها بپردازید. البته باید توجه داشته باشید که این روش ها باعث افزایش زیبایی موها هم خواهند شد.

پیشگیری از ریزش موی کامل با لیزر

همانطور که میدانید در کلینیک های زیبایی لیزر کاربرد های زیادی دارد. بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع میتوان برای پیشگیری از ریزش مو ی کامل میتوان از لیزر استفاده کرد. البته این روش برای افرادی مناسب خواهد بود که حداقل بخشی از موهایشان دچار ریزش شده باشد. استفاده از لیزر باعث میشود تا فولیکول ها تقویت شوند و ادامه ی روند ریزش مو تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

پیشگیری از ریزش مو
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم