کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند موی طبیعی به روش FIT

نوشته شده در تاریخ 25 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 829 views

پیوند موی طبیعی به روش FIT

پیوند موی طبیعی به روش FIT

همانطور که میدانید کاشت مو امروزه یکی از بهترین گزینه هایی است که میتوانید برای درمان ریزش مو از آن استفاده کنید و نتیجه مناسبی را دریافت نمائید. یکی از روش هایی که امروزه توانسته طرفداران بسیار زیادی پیدا کند پیوند موی طبیعی به روش FIT می باشد. در این روش پزشک با توجه به بررسی هایی که بر روی بانک موی افراد انجام می دهد اقدام به انجام این عمل می کند و گراف های مورد نیاز خود را در صورت قوی و ضخیم بودن موهای بانک مو برداشت کرده و در ناحیه مورد نظر کاشت می کند. باید بدانید که انجام این باید با دقت و ظرافت بسیار بالایی صورت گیرد تا هیچگونه آسیبی به گراف های برداشته شده وارد نشود. و افراد بتوانند نتیجه مطلوب خود را دریافت نمایند.

پیوند موی طبیعی به روش FIT

مزایای پیوند موی طبیعی به روش FIT

پس از اینکه به این نتیجه رسیدید که از پیوند موی طبیعی به روش FIT برای خلاصی از شر ریزش موهای خود استفاده کنید. مسئله ای که به وجود می آید این است که آیا انجام این عمل میتواند مزایایی را با خود به همراه داشته باشد؟ در واقع آگاهی از این مسئله کمک می کند تا افراد راحت تر تصمیم بگیرند و تردید ها را کنار بگذارند. در این قسمت به معرفی برخی از این مزایا میپردازیم:

  • موهایی خوش حالت را پس انجام عمل برای افراد فراهم می آورد.
  • هیچگونه آسیبی به بانک موی افراد وارد نمی کند.
  • جای زخم و اسکار بر روی سر بیمار باقی نمی ماند.
  • درد و خونریزی را به همراه ندارد.

بررسی هزینه پیوند موی طبیعی

مطمئنا یکی از مهمترین مسائل برای انجام پیوند موی طبیعی به روش FIT آگاهی از هزینه انجام این عمل می باشد. در واقع عدم تطابق هزینه تمام شده با بودجه افراد باعث می شود که خیلی از آنها از انجام عمل خودداری کنند. برای آگاهی از عمل شما باید به پزشک مورد نظر مراجعه کنید تا بررسی کامل و دقیقی بر روی ناحیه ای که دچار ریزش شده، دلیل ریزش و همچنین بانک موی شما انجام دهد. اما به طور کلی مهارت و تجربه پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، وسعت ناحیه ای که دچار ریزش شده و همچنین سایر هزینه های مربوط به کلینیک بر روی هزینه ها تاثیرگذار خواهد بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم