کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند مو در خانمها

نوشته شده در تاریخ 1 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 767 views

پیوند مو در خانمها

پیوند مو در خانمها

متاسفانه در سالهای قبل بسیاری از افراد این تصور را داشته اند که روش های کاشت و پیوند مو فقط در آقایان کاربرد دارند به همین دلیل خانم هایی که دچار ریزش موی دائمی میشدند در هیچ شرایطی به روش های کاشت مو فکر نمیکردند در حالی است که امروزه پیوند مو در خانمها رواج زیادی پیدا کرده است به طوری که درصد قابل توجهی از خانم ها برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده میکنند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به این موضوع بیشتر بپردازیم و شما را با پیوند مو در خانم ها آشنا کنیم.

اثر بخشی پیوند مو در خانمها

در صورتی که شما هم جزء افرادی هستید که تصور میکنید روش های کاشت مو فقط برای رفع ریزش موی آقایان به کار برده میشود بهتر است بدانید کاملا در اشتباهید. البته بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که ریزش موی ارثی در آقایان نسبت به خانم ها بیشتر است اما این به معنای عدم اثر بخشی پیوند مو در خانمها نخواهد بود بلکه در برخی موارد میتوان به نتایج بهتری هم دست پیدا کرد.

برای پیوند مو در خانمها میتوان از روش های معمول که در حال حاضر وجود دارد استفاده کرد. روش های FUT,FUE,FIT و SUT از روش های کاشت مو هستند که در حال حاضر افراد زیادی برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده میکنند. انتخاب این روش ها با توجه به تشخیص متخصصان صورت خواهد گرفت اما بهتر است بدانید روش های اس یو تی و اف یو ای جزء بهترین روش ها به شمار میروند.

پیوند مو در خانمها

مشکلات پیوند مو در خانمها

مزایای فوق العاده ای دارد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از روش های پیوند مو برای خانم ها مشکلات هم به دنبال خواهد داشت به طوری که در برخی موارد متخصصان نمیتوانند به انجام این روش بپردازند.

یکی از مهمترین مشکلات این است که متاسفانه روند و الگوی ریزش مو در خانم ها به خوبی مشخص نیست به همین دلیل ممکن است در برخی موارد متخصصان در انتخاب فولیکول ها سالم دچار اشتباه شوند و یا به طور کلی کاشت مو را برای بیمار مناسب ندانند.

پیوند مو در خانمها

مزایای پیوند مو

پیوند مو در خانمها هم مانند آقایان مزایای زیادی نسبت به روش های دیگر خواهد داشت که از میان مهمترین آن میتوان به رفع دائمی ریزش  اشاره کرد این در حالی است که با استفاده از سایر روش های درمانی حتی نمی توان به نتایج موقت دست یافت. البته این روش مزایای دیگری هم دارد که از میان آن میتوان به ایمن بودن و به وجود آوردن ظاهری طبیعی اشاره کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم