کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پی آر پی تقویتی مو

نوشته شده در تاریخ 26 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 551 views

پی آر پی تقویتی مو

پی آر پی تقویتی مو

پی ار پی روشی است که امروزه در بسیاری از کلینیک های زیبایی برای درمان مشکلات پوست و مو مورد استفاده قرار میگرد و متقاضیان زیادی پیدا کرده است چون استفاده از این روش به هیچ وجه عارضه ای به دنبال نخواهد داشت و باعث میشود آسیب های مختلف پوست و مو در مدت زمانی کم درمان شود. بهتر است بدانید برای استفاده از این روش شرایط سختی وجود ندارد به همین دلیل درصد زیادی از بیماران میتوانند از آن استفاده کنند. در ادامه شما را با پی آر پی تقویتی مو بیشتر آشنا خواهیم کرد.

پی آر پی تقویتی مو

پی ار پی به پلاسمای غنی از پلاکت گفته میشود. این فرآورده ی خونی دارای خواص زیادی است به همین دلیل برای درمان بسیاری از بیماری ها از آن استفاده میشود. بهتر است بدانید با استفاده از ماده ی پی ار پی میتوان رشد مو و ضخامت آن را تا حد زیادی افزایش داد به طوری که حتی برای درمان کچلی و طاسی کامل هم از این روش استفاده میشود.

پی آر پی تقویتی مو

اثرات پی آر پی تقویتی مو به این دلیل است که پلاکت هایی که در این ماده وجود دارد توانایی زیادی در ترمیم بافت های بدن دارند به صورتی که با استفاده از آن فولیکول ها در مدت زمانی کوتاه به ترمیم خود میپردازند. بهتر است بدانید پی ار پی تراپی از سال ۲۰۰۴ برای درمان بیماری ها معرفی شده است اما هم اکنون در میان روش های غیر تهاجمی تقویت مو بیشترین تقاضا را دارد.

متقاضیان پی آر پی تقویتی مو

پی آر پی تقویتی مو برای رفع کچلی و طاسی ژنتیکی بسیار مناسب میباشد اما علاوه بر این میتوان در کنار روش های دیگر برای درمان طاسی ژنتیکی نیز از آن استفاده کرد. بیشترین تاثیر پی ار پی را افرادی مشاهده خواهند کرد که دچار کچلی و طاسی شدید نشده باشند و بیشتر از یک سال از ریزش موهایشان نگذشته باشد.

پی آر پی تقویتی مو

باید به این نکته هم اشاره کنیم که در بسیاری از مواقع میتوان برای کچلی ناشی از استرس و اضطراب شدید و سوء تغذیه هم از پی آر پی تقویتی مو بهره گرفت تا رشد موها افزایش پیدا کند.

هزینه پی آر پی تقویتی مو

هزینه پی آر پی تقویتی مو نسبت به روش هایی مانند کاشت مو تا حد زیادی کمتر است به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند برای درمان ریزش موی خود از این روش استفاده کنند. اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که هزینه ی پی ار پی بیشتر از لیزر تراپی و روش های مشابه است چون برای انجام آن در کلینیک مراحل پیچیده تری طی میشود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم