کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پی آر پی جایگزین پیوند مو

نوشته شده در تاریخ 26 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 541 views

پی آر پی جایگزین پیوند مو

پی آر پی جایگزین پیوند مو

در رابطه به درمان ریزش موی سر و کچلی باورهای مختلفی وجود دارد. برخی از افراد تصور میکنند برای رفع ریزش موی خود باید حتما از روش های پیوند مو استفاده کنند در حالی که برخی به دنبال روش های دیگر مانند لیزر تراپی و پی ار پی میروند به عبارت دیگر افراد زیادی وجود دارند که نمیدانند برای درمان ریزش موی خود باید دقیقا از چه روشی استفاده کنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم که آیا پی آر پی جایگزین پیوند مو است یا باید حتما از روش های کاشت مو استفاده کرد.

پی آر پی جایگزین پیوند مو

همانطور که میدانید افراد زیادی وجود دارند که ادعا میکنند برای درمان ریزش موی سر  خود از روش های پی ار پی استفاده کرده اند و به نتیجه رسیده اند اما هنوز هم بسیاری از افراد این موضوع را قبول دارند که برای رفع دائمی ریزش مو باید از روش های کاشت مو استفاده کرد و پی آر پی جایگزین پیوند مو نمیشود. این در صورتی است که هر کدام از این روش ها کاربرد خاصی دارند و جایگزین یکدیگر نخواهند بود.

پی آر پی جایگزین پیوند مو

بهتر است بدانید در برخی از موارد پی آر پی جایگزین پیوند مو خواهد بود. افرادی که دچار ریزش موی ارثی خفیف شده اند در بسیاری از مواقع میتوانند برای درمان قطعی ریزش موی خود از پی ار پی استفاده کنند اما این در حالی است که برای رفع ریزش موهای شدید که در آن فولیکول ها توانایی تولید مو ندارند باید حتما از روش های کاشت و پیوند مو استفاده کرد تا کچلی به صورت دائمی درمان شود.

درمان ریزش مو با پی ار پی

همانطور که گفتیم در صورتی که ریزش مو سطحی باشد قطعا پی آر پی جایگزین پیوند مو خواهد بود. بهتر است بدانید این روش مزایای فوق العاده ای نسبت به پیوند مو دارد. پی ار پی روشی کاملا ایمن است و بعد از آن به مراقبت های زیادی نیاز نیست به همین دلیل بیماران میتوانند به فعالیت های روزمره خود بپردازند علاوه بر این که استفاده از این روش باعث جوانسازی پوست نیز میشود.

پی آر پی جایگزین پیوند مو

در روش پی ار پی از پلاکت های خون که ماده ای طبیعی استفاده میشود به همین دلیل در صورتی که برای انجام آن به متخصصان با تجربه مراجعه کرد هیچ گونه حساسیتی به وجود نخواهد آورد.

درمان ریزش مو با پیوند مو

برای درمان ریزش موی شدید به هیچ وجه پی آر پی جایگزین پیوند مو نخواهد بود به همین دلیل باید حتما از روش های کاشت مو استفاده کرد. هزینه ی روش های کاشت مو بیشتر است اما افرادی که از آن استفاده میکنند در اکثر موارد به نتایج دلخواه دست خواهند یافت و موهایشان رشد دائمی خواهد داشت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم