کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پی آر پی یا کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 24 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 385 views

پی آر پی یا کاشت مو

پی آر پی یا کاشت مو

اینکه پی ار پی روشی بهتر است یا کاشت مو سوالی است که بسیاری از افراد مطرح میکنند چون درصد زیادی از بیماران به دنبال روشی دائمی برای درمان ریزش موی خود هستند و همین باعث میشود قبل از این که به دنبال روش های درمان باشند اطلاعات خود را در مورد آن افزایش دهند به همین دلیل ما در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم که پی آر پی یا کاشت مو، کدام روش مطمئن تر است؟ تا بتوانید با استفاده از آن از بهترین روش درمانی برای رفع ریزش موی خود استفاده کنید پس با ما همراه باشید.

پی آر پی یا کاشت مو

اگر به دنبال روشی امن برای درمان ریزش موی خود هستید و این سوال برایتان پیش آمده که پی آر پی یا کاشت مو، کدام روش بهتر است ؟ باید این موضوع را بدانید که هر کدام از این روش ها مزایای فوق العاده ای دارد به همین دلیل نمیتوان به صورت کلی گفت که باید کدام روش را انتخاب کرد. برای انتخاب بهترین روش باید تا جایی که امکان دارد اطلاعات تان را در مورد روش هایی که وجود دارد افزایش دهید.

پی آر پی یا کاشت مو

البته بهترین کار ممکن این است که از متخصصان با تجربه برای انتخاب پی آر پی یا کاشت مو بهره بگیرید چون در بسیاری از مواقع برای تشخیص این که کدام روش بهتر است باید علت ریزش مو و نوع آن به صورت دقیق مشخص شود. در ادامه به صورت مختصر به معرفی هر کدام از روش ها میپردازیم تا خودتان هم بتوانید در انتخاب بهترین روش درمانی نقشی داشته باشید.

مزایای پی آر پی

پی آر پی از روش هایی است که میتوان با استفاده از آن بسیاری از ریزش موها را درمان کرد. این روش غیر تهاجمی است و هزینه ی آن نسبت به روش کاشت مو کمتر است اما در عوض برای رفع کچلی کامل نمیتوان از این روش استفاده کرد. استفاده از پی ار پی برای افرادی که تمام موهایشان را از دست داده اند به هیچ وجه مناسب نیست اما برای کاهش ریزش مو و رفع کم پشتی موها گزینه ی مناسبی خواهد بود.

پی آر پی یا کاشت مو

برای انتخاب پی آر پی یا کاشت مو باید با مزایای کاشت مو هم آشنا شوید چون همانطور که گفتیم در برخی موارد پی ار پی روشی مناسب برای درمان ریزش مو نخواهد بود.

مزایای کاشت مو

افرادی که دچار ریزش موی شدید شده اند از بین پی آر پی یا کاشت مو باید حتما کاشت مو را انتخاب کنند چون با استفاده از هیچ روشی نمیتوان به رشد موهای جدید کمک کرد. کاشت مو روشی دائمی است که با استفاده از آن میتوان ریزش موی ارثی را به صورت قطعی درمان کرد. استفاده از این روش باعث رشد موهایی کاملا طبیعی میشود و با روش های جدید آن عارضه ی خاصی به وجود نمی آید.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم