کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

چرا کاشت ابرو؟

نوشته شده در تاریخ 11 آگوست 2018 در دسته تعداد بازدید 710 views

چرا کاشت ابرو؟

چرا کاشت ابرو؟

چرا کاشت ابرو ؟

کاشت ابرو چیست؟ چرا کاشت ابرو ؟ چرا ابرو بکاریم؟ کاشت ابرو یکی از بهترین روش ها برای درمان کچلی و کم پشتی ابرو هاست که امروزه متقاضیان زیادی دارد و بسیاری از افراد ترجیح میدهند با استفاده از این روش زیبایی ابرو هایشان را افزایش دهند.در گذشته برای اینکار از روش هایی مانند تتو استفاده میشده است اما با توجه به این که این روش ها ظاهر طبیعی را برای فرد به وجود نمی آورده اند و علاوه بر این اثرات موقتی داشته امروزه کمتر از آن ها استفاده میشود و اکر افراد کاشت ابروی طبیعی را بر آن ترجیح میدهند.

 

همه چیز در باره کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از روش هایی است که با استفاده از آن میتوان در مدتی کم به ابروهایی با ظاهر کاملا طبیعی دست یافت که به صورت طبیعی رشد میکنند و میتوان آن ها را اصلاح کرد.تکنیک کاشت ابرو به این صورت است که در آن فولیکول ها از قسمت های مختلف بدن برداشته میشوند و در قسمت های که متخصصان مشخص کرده اند قرار میگیرد.برای استخراج ابرو ها از روش های مختلفی استفاده میشود که انتخاب بهترین روش بر عهده ی متخصصان زیبایی است.

چرا کاشت ابرو

چرا باید ابرو بکاریم؟

ابرو ها تاثیر زیادی را در زیبایی دارند به همین دلیل استفاده از روش هایی مانند کاشت ابرو باعث میشود تا زیبا تر به نظر برسید.علاوه بر این زیبایی ابرو ها روی زیبایی چشم ها هم تاثیر گذار خواهد بود و در صورتی که ابروهایتان زیبا باشد قطعا چشم هایتان تا حد زیادی زیباتر به نظر خواهند رسید.کاشت ابرو قطعا بهترین روشی است که میتوان برای رفع نواقص ابرو و پرپشت نشان دادن آن از آن بهره گرفت به همین دلیل توصیه میشود تا جایی که امکان دارد از این روش استفاده شود.

 

کاشت ابرو به چه کسانی توصیه می شود؟

در ادامه جهت روشن تر شدن موضوع اصلی چرا کاشت ابرو لازم به توضیح است که کاشت ابرو به افرادی توصیه میشود که به صورت مادرزادی ابروهای کم پشتی را داشته اند و یا به دلایل مختلف در طی زمان قسمتی از ابروهایشان دچار ریزش شده اند.شکستگی ابرو یکی از متداول ترین عللی است که باعث ریزش قسمتی از ابرو ها میشود.در این موارد تقریبا هیچ روشی به اندازه ی کاشت نمیتواند تاثیر گذار باشد.

 

بهترین روش های کاشت ابرو

برای کاشت ابرو روش های مختلفی وجود دارد.در همه ی این روش ها فولیکول ها از قسمت های مختلف برداشته میشوند و در قسمت های مورد نظر پیوند زده میشوند.اما روش استخراج فولیکول ها باعث میشود تا نام روش ها به طور کلی تغییر نماید. ” چرا کاشت ابرو” امروزه روش SUT یکی از بهترین روش هایی است که برای برخی از بیماران به کار گرفته میشود.در صورتی که به کلینیک پوست و موی معتبر مراجعه کنید احتمال دارد که با توجه به شرایطی که دارید از این روش استفاده شود.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم