کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

چند روش برای درمان گیاهی طاسی سر

نوشته شده در تاریخ 13 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 389 views

چند روش برای درمان گیاهی طاسی سر

چند روش برای درمان گیاهی طاسی سر

همیشه استفاده از روش های طبیعی برای درمان بیماری هایی که برای انسان به وجود می آید پیشنهاد میشود چون استفاده از روش های طبیعی و داروهای گیاهی باعث میشود تا عارضه ای برای فرد به وجود نیاید و علاوه بر این بتوان به افزایش سلامت بدن کمک کرد. البته برای استفاده از روش های طبیعی باید توجه داشت که روش مورد نظر جزء روش های موثر باشد چون در برخی موارد امکان رفع بیماری ها با استفاده از درمان های طبیعی وجود نخواهد داشت. ریزش مو یکی از مشکلاتی است که خوشبختانه در بسیاری از موارد میتوان با استفاده از روش های طبیعی به درمان آن پرداخت. البته درمان ریزش مو با داروهای گیاهی در صورتی امکان پذیر خواهد بود که شاهد ریزش موی شدید نباشیم. در این مطلب به چند روش برای درمان گیاهی طاسی سر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

درمان گیاهی طاسی سر با تخم مرغ

تخم مرغ به علت ترکیبات فوق العاده ای که دارد یکی از بهترین گزینه ها برای درمان گیاهی طاسی سر خواهد بود. زرده ی تخم مرغ سرشار از ویتامین های مختلف است به همین علت استفاده از آن به صورت موضعی بر روی سر باعث میشود تا موها تقویت شوند و شاهد افزایش رشد موها باشیم. علاوه بر این استفاده از سفیده ی تخم مرغ هم میتواند نتایج فوق العاده ای به دنبال داشته باشد چون سفیده ی تخم مرغ از پروتئین هایی تشکیل شده که باعث ترمیم مو خواهد شد. البته باید توجه داشته باشید که زرده ی تخم مرغ برای افرادی که موهای چرب دارند مناسب نیست و این افراد باید فقط از سفیده ی تخم مرغ استفاده کنند.

درمان گیاهی طاسی سر

 

درمان گیاهی طاسی سر با روغن زیتون

در میان روغن های مختلف روغن زیتون یکی از بهترین روغن ها برای درمان گیاهی طاسی سر است که میتوانید با استفاده از آن شاهد نتایج خارق العاده ای که برایتان به وجود خواهد آمد باشید. روغن زیتون به علت خاصیت نفوذ پذیری فوق العاده ای که دارد باعث ترمیم موهای سر خواهد شد و علاوه بر این به تنظیم ph طبیعی سر کمک میکند. برای اثر بخشی بیشتر روغن زیتون میتوانید آن را با داروهای گیاهی دیگر ترکیب کنید.

درمان گیاهی طاسی سر با عسل

در صورتی که علت طاسی سر بیماری های عفونی باشد در برخی از موارد میتوان با استفاده از عسل به نتایج خوبی دست پیدا کرد و شاهد افزایش رشد و ضخامت موهای سر بود. البته درمان گیاهی طاسی سر با عسل فقط برای مواردی توصیه میشود که ریزش مو شدید نباشد. استفاده از عسل باعث میشود تا پوست سر ضدعفونتی شود و علاوه بر این زیبایی موهای سر افزایش پیدا کند.

 


منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم