کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

چگونه طاسی فرق سر را بپوشانیم؟

نوشته شده در تاریخ 13 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 2,201 views

چگونه طاسی فرق سر را بپوشانیم؟

چگونه طاسی فرق سر را بپوشانیم؟

طاسی در بسیاری از مواقع میتواند باعث خجالت زدگی شود به همین دلیل افرادی که دچار طاسی و کچلی میشوند اعتماد به نفس خود را تا حد زیادی از دست میدهند علاوه بر این طاسی باعث میشود تا فرد نتواند در بسیاری از مراسم ها شرکت کند و همین باعث میشود تا روابط اجتماعی فرد تحت تاثیر قرار گیرد و به مرور شاهد انزوای افرادی که به طاسی و کچلی مبتلا میشوند باشیم. برای جلوگیری از این مشکل تنها کاری که میتوان انجام داد این است که به صورت مداوم به تقویت موها پرداخت. تقویت مو در اکثر موارد باعث میشود تا موهایتان دچار اسیب های مختلف نشود اما متاسفانه در برخی موارد ریزش مو چیزی است که برخی افراد به دلایل مستعد آن هستند و نمیتوانند از آن جلوگیری کنند. در این موارد باید با استفاده از راه حل هایی که وجود دارد طاسی فرق سر و سایر نقاط را درمان کرد و پوشاند.

علت طاسی فرق سر

طاسی فرق سر مانند طاسی نقاط دیگر سر میتواند علل مختلفی داشته باشد و نمیتوان صرفا به علت اینکه طاسی در وسط سر به وجود آمده به دلیل آن پی برد. البته افرادی که به طاسی شدید در قسمت جلو و یا فرق سر مبتلا میشوند در اکثر موارد دچار ریزش موی ژنتیکی شده اند. اما به طور کلی استرس، کم کاری شدید تیروئید، سوء تغذیه و مشکلات این چنینی هم میتواند دقیق باعث ریزش مو در نواحی وسط سر و جلوی سر شود به همین دلیل نمیتوان همیشه از روی علائمی که ریزش مو دارد به علت دقیق آن پی برد.

چگونه طاسی فرق سر را بپوشانیم؟

 ترمیم مو

برای پوشاندن طاسی فرق سر همه ی افراد میتوانند از روش ترمیم مو استفاده کنند چون استفاده از این روش هیچ مشکلی برای انسان به وجود نخواهد آورد و به نوعی میتوان گفت این روش، روشی کاملا بی عارضه است. برای استفاده از این روش شرایط خاصی نیاز نیست و به هر علت که دچار ریزش مو شده باشید میتوانید از آن استفاده کنید. البته ترمیم مو بیشتر برای افرادی مناسب خواهد بود که به دلیل مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو شده اند و نمیتوانند از روش های دائمی مانند کاشت مو استفاده کنند. در ترمیم مو برای پوشاندن کچلی از چسب و موهای مصنوعی استفاده میشود به همین دلیل نباید انتظار رشد موها را داشته باشید.

کاشت مو

کاشت مو روشی است که با استفاده از آن میتوانید به درمان کامل طاسی فرق سر بپردازید به همین دلیل نمیتوان این روش را روشی برای پوشاندن طاسی سر معرفی کرد. برای استفاده از این روش حتما باید بانک موی کافی داشته باشید در غیر اینصورت از این روش منع خواهید شد. برای انجام این روش از جراحی های سطحی برای انتقال فولیکول ها به ناحیه ی فرق سر استفاده میشود به همین دلیل موهای کاشته شده به خوبی رشد خواهند کرد.


منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم