کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ژل پی ار پی و مصارف آن در ترمیم مو

نوشته شده در تاریخ 15 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 457 views

ژل پی ار پی و مصارف آن در ترمیم مو

ژل پی ار پی و مصارف آن در ترمیم موژل پی ار پی و مصارف آن در ترمیم مو

در صورتی که احساس میکنید زیبایی موهایتان کاهش یافته است یا دچار کم پشتی شده بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید چون قصد داریم به یکی از روش های رایج ترمیم مو که در کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد بپردازیم. تزریق ژل پی ار پی یکی از بهترین روش هایی است که در حال حاضر برای ترمیم مو ها وجود دارد به همین دلیل درصد زیادی از بیماران برای افزایش زیبایی موهای خود از آن استفاده میکنند. در ادامه شما را با این روش بیشتر آشنا خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

مصارف ژل پی ار پی در ترمیم مو

بهتر است بدانید ژل پی ار پی کاربرد های زیادی دارد به طوری که از آن برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشود. اما بسیاری از افراد این روش را به عنوان روشی برای تقویت موها میشناسند. بهتر است بدانید با استفاده از روش های پی ار پی در اکثر موارد میتوان رشد موها را افزایش داد و به نتایج قابل قبولی دست یافت. در این روش از ماده ی پی ار پی که از بدن بیماران تهیه میشود استفاده میگردد.

استفاده از مواد طبیعی در پی ار پی باعث میشود تا بیماران دچار عوارض مختلف روش های ترمیم مو نشوند و بتوانند در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش رشد موهای خود باشند. برای تهیه ی پی ار پی از خون بیماران از دستگاه سانتریفیوژ استفاده میشود. به این طریق که در مرحله ی اول خون بیمار دریافت میشود و بعد از قرار دادن آن در دستگاه پلاکت های خونی از لایه های دیگر خون جدا میشوند.

ژل پی ار پی و مصارف آن در ترمیم مو

مزایای ژل پی ار پی برای ترمیم مو

افرادی که برای تزریق ژل پی ار پی  به کلینیک های معتبر مراجعه میکنند شاهد نتایج فوق العاده ای خواهند بود. با استفاده از پی ار پی در برخی از موارد میتوان ریزش موی شدید را درمان کرد. بهتر است بدانید افرادی که از پی ار پی استفاده میکنند هزینه ی کمتری را نسبت به روش های تهاجمی مانند کاشت مو پرداخت خواهند کرد.

مهمترین مزیت پی ار پی ایمن بودن آن است. همانطور که گفتیم در این روش از مواد طبیعی خون بیماران استفاده میشود به همین دلیل افراد دچار عوارض مختلف روش های دیگر نخواهند شد. البته برای جلوگیری از عوارض پی ار پی باید حتما به متخصصان با تجربه مراجعه نمود.

ژل پی ار پی و مصارف آن در ترمیم مو

معایب ژل پی ار پی در ترمیم مو

استفاده از ژل پی ار پی برای همه ی افراد مناسب نمی باشد. افرادی که از سلامت عمومی کافی برخوردار نیستند و دچار بیماری های انعقادی خون هستند معمولا نمیتوانند از روش های پی ار پی استفاده کنند. بهتر است بدانید پی ار پی برای همه ی آسیب های مو مناسب نیست و نمیتوان همیشه از آن استفاده نمود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم