کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاربردهای PRP در ترمیم مو و کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 3 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 371 views

کاربردهای PRP در ترمیم مو و کاشت مو

در صورتی که از رشد موهایتان رضایت کافی ندارید و احساس میکنید رشد موهایتان کاهش یافته است بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید چون قصد داریم به معرفی کاربردهای PRP در ترمیم مو و کاشت مو بپردازیم. همانطور که میدانید استفاده از روش های کاشت مو ممکن است در برخی از موارد عوارضی به دنبال داشته باشد و افرادی که از آن استفاده میکنند دچار مشکلاتی شوند اما با استفاده از روش های پی ار پی میتوان از مشکلاتی که بعد از کاشت به وجود می آید تا حد زیادی جلوگیری به عمل آورد.

کاربردهای PRP در کاشت مو

کاربردهای PRP بسیار متنوع است. افرادی که از روش های پی ار پی استفاده میکنند معمولا شاهد نتایج قابل توجهی خواهند بود اما بهتر است بدانید بسیاری از متخصصان روش پی ار پی را در کنار سایر روش های درمانی توصیه میکنند تا بیماران بتوانند با استفاده از آن به نتایج بهتری دست پیدا کنند. کاشت مو از روش هایی است که در برخی از موارد در کنار آن از روش پی ار پی استفاده میشود.

استفاده از پی ار پی در کنار روش های کاشت مو باعث میشود تا موها رشد بهتری داشته باشند. علاوه بر این افرادی که از پی ار پی استفاده میکنند میتوانند شاهد کاهش عوارض مختلف کاشت مو باشند. استفاده از پی ار پی ممکن است در کنار کاشت مو یا مدت ها بعد از آن انجام شود که این مورد به تشخیص جراح کاشت مو بستگی خواهد داشت به همین دلیل برای اطلاع از آن باید با پزشک خود مشورت نمود.

کاربردهای PRP در کنار ترمیم مو

یکی از کاربردهای PRP افزایش رشد مو در کنار روش های ترمیم موی Hrt است. افرادی که از روش های ترمیم مو استفاده میکنند میتوانند در کنار آن برای دستیابی به نتایج بهتر و دائمی از روش های پی ار پی استفاده نمایند.

همانطور که میدانید در روش های ترمیم موی Hrt موها به صورت موقت شبیه سازی خواهند شد و نتایج موقت به دنبال نخواهند داشت به همین دلیل بسیاری از افراد تصمیم میگیرند از روش های دیگر برای تقویت موهای طبیعی خود استفاده کنند که در این بین روش پی ار پی یکی از بهترین موارد خواهد بود.

 ترمیم موی Hrt

کاربردهای مختلف PRP

کاربردهای PRP فقط به رفع ریزش مو مربوط نمیشود چون امروزه از این روش برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشود. بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از پی ار پی به جوان سازی پوست پرداخت. افرادی که دچار بیماری های مفصلی هستند هم ممکن است بتوانند با استفاده از پی ار پی شاهد بهبود بیماری خود باشند.

ترمیم موی prp

بیماری در درمان جای جوش و آکنه هم کاربرد دارد که برای اطمینان از اثرات آن باید حتما با پزشک مشورت نمود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم