کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابروها

نوشته شده در تاریخ 2 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 502 views

کاشت ابروها

کاشت ابروها

یکی از مهمترین عناصر زیبایی در صورت کاشت ابروها می باشد معمولا خانمها بیش از آقایان اهمیت می دهند و دوست دارند که همیشه ابرو های کشیده و پر پشتی داشته باشند. با توجه به این که ریزش مو علاوه بر ناحیه های سر در نواحی مختلف بدن هم شیوع پیدا کرده است بنابراین همه افراد نمی توانند ابرو های کشیده و پر پشتی داشته باشند.

 

اکثر خانم ها بر این باورند که با انجام تاتو و هاشور می توانند ابروهایشان را همانند گذشته به شکل قبل برگردانند اما واقعیت بر این است که هاشور و تتو نه تنها ابرو را به حالت طبیعی بر نمی گرداند، بلکه معایبی همچون مصنوعی بودن ظاهری، استفاده از رنگ های شیمیایی، محدود بودن مدل های ابرو، درد و خطرات ناشی از انجام آن را داراست.

 

کاشت ابرو چیست؟

یکی از راه حل هایی که باعث می شود ابروهایتان همانند گذشته کشیده و پر پشت باشد کاشت است اصول و قواعد و قوانین آن همانند کاشت مو می باشد با این تفاوت که در کاشت ابرو به دلیل اینکه شرایط حساس تر بوده نیاز به دقت و ظرافت های بالایی می باشد به طور کلی اگر بخواهیم آن را تعریف کنیم باید بگوییم که پیوند ابرو به فرآیندی گفته می شود که طی آن ابتدا موها را از کناره های گوش یا همان بغل گوش (به دلیل اینکه موهای کناره گوش نرم تر و شبیه به موهای ابرو می باشد) برداشت می کنند و در امتداد ابرو های فرد پیوند می زنند.

همانطور که گفته شد اصول و قواعد این روش همانند کاشت مو می باشد یعنی پس از چند روز موهای ابروی کاشته شده ریزش پیدا می کنند و حدود ۳ ماه موهای جدید جوانه زده و در نهایت در طول ۹ ماه پس از کاشت موهای ابرو کامل در آمده و تکمیل می شود.

کاشت ابرو SEO

 روش FUE

اولین روشی که برای انجام کاشت ابروها معرفی شد،روش FUT بود که این روش در کاشت مو به دلیل عوارض های بسیاری همانند جراحی ، درد ، خونریزی ، بخیه ، جلسات متعدد و … داشت در زمان کوتاهی منسوخ شد و به تدریج در کشور های مختلف از این روش دیگر برای پیوند ابرو استفاده نکردند جدیدترین و کامل ترین روشی که در حال حاضر در دنیا رواج دارد روش FUE است که در این روش دیگر به جلسات متعدد و بخیه ها و برش های وحشتناک نیازی نبوده و با آناتومی و مهندسی خاصی خط رویش و همچنین مدل ابرو طبق خواسته فرد طراحی و اجرا می شود از مزیت های روش FUE می توان به نداشتن دوران نقاهت و همچنین تورم در صورت و چشمان اشاره کرد.

هزینه کاشت ابروها

کاشت ابروها همانند کاشت مو از سه مرحله برداشت، نگهداری و کاشت تشکیل شده است که نحوه انجام آن در روش های مختلف و همچنین مراکز مختلف متفاوت است لذا همین امر باعث شده که هزینه تقریبی آن در مراکز مختلف و همچنین روش های مختلف دارای نوساناتی باشد همانطور که گفته شد روش FUT در سطح دنیا منسوخ شده و دیگر انجام نمی شود. اما برخی از مراکز در ایران به دلیل کم هزینه بودن از روش FUT استفاده می کنند و یا برخی دیگر از مراکز از لوازم های درجه یک و دستگاه خاصی در حین انجام کاشت استفاده نکرده و از ابتدا تا انتها توسط تکنسین های کاشت انجام می شود همچنین از دیگر تفاوت های هزینه کاشت ابروها می توان به وسعت ریزش ابرو اشاره کرد.

کاشت ابرو در بانوان

همانطور که در بالا گفته شد ابرو یکی از مهمترین و حساس ترین عناصر زیبایی در صورت فرد می باشد و برای انجام فعالیت هر کاری خوب تحقیق کرد زمانی که شما به مراکز کاشت ابرو مراجعه می کنید یکی از خواسته هایی که در هنگام مشاوره باید داشته باشید تصاویر قبل و بعد می باشد که حائز اهمیت است.

کاشت ابرو SEO

عوارض کاشت ابرو :

از عوارض کاشت ابروها به روش FUT می توان به جلسات متعدد ، جراحی های طولانی ، بخیه های متعدد ، بیهوشی ، درد ، خونریزی ، تورم در صورت به ویژه چشم ها ، خط رویش و مدل مصنوعی و … اشاره کرد اما با مطرح و اجرا شدن  روش FUE عوارض یاد شده رفع و بعضا برخی از آن ها همانند خط رویش و مدل ابرو به نقطه قوت تبدیل شده است. لازم به ذکر است که در کاشت ابرو با تکنیک FUE شما دیگر شاهد عوارض یاد شده نمی باشید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم