کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت ابروی زنان

نوشته شده در تاریخ 20 آوریل 2019 در دسته تعداد بازدید 325 views

روش های کاشت ابروی زنان

کاشت ابرو زنان

بسیاری از خانم ها با روش های دائمی که برای افزایش زیبایی وجود دارد آشنایی ندارند و دائما از روش های موقت استفاده میکنند که همین باعث میشود تا در طول روز مجبور شوند مدت زمان زیادی را صرف افزایش زیبایی خود کنند این در حالی است که در بسیاری از موارد میتوان با استفاده از روش های دائمی تا چند برابر زیبایی را افزایش داد و به نتایج قابل قبولی نیز دست یافت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معرفی روش های کاشت ابروی زنان بپردازیم تا با استفاده از آن بتوانید زیبایی خود را به صورت دائمی افزایش دهید.

 

کاشت ابروی زنان

کاشت ابروی زنان نتایج فوق العاده ای را به دنبال خواهد داشت به همین دلیل در حال حاضر بسیاری از افراد تصمیم میگیرند به جای استفاده از روش های موقت به استفاده از روش های پیوند ابرو بپردازند. بهتر است بدانید در حال حاضر روش های کاشت ابرو به شدت گسترش پیدا کرده اند و همین باعث شده است تا افرادی که از این روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد عوارض خطرناکی نباشند.

روش SUT در حال حاضر یکی از جدیدترین روش های کاشت ابرو میباشد که میتوان با استفاده از آن به ابروهایی پرپشت تر دست پیدا کرد. استفاده از این روش باعث میشود تا احتمال عوارض مختلف به شدت کاهش پیدا کند چون در روش SUT از تیغ جراحی استفاده نخواهد شد. از میان روش های دیگر کاشت ابروی زنان میتوان به FUT  و FUE اشاره کرد که در حال حاضر کاربرد خاص خود را دارند.

کاشت ابرو زنان

مزایای کاشت ابروی زنان

کاشت ابروی زنان مزایای فوق العاده ای دارد که به راحتی میتوان آن را مشاهده نمود. بهتر است بدانید با استفاده از روش های کاشت ابرو میتوان به ظاهری زیبا تر از ابروهای طبیعی دست پیدا کرد چون متخصصان با طراحی خط رویش ابرو ها و جهت رویش ان باعث میشوند ابروها ظاهر فوق العاده ای داشته باشند.

کاشت ابروی زنان باعث میشود تا استفاده از لوازم آرایشی مختلف برای  زیبایی ابروها کاهش پیدا کند و بدین طریق بتوان مدت زمان کمتری را به آرایش ابروها پرداخت. البته باید به این نکته اشاره کنیم که با کاشت ابرو میتوان بدون اصلاح مکرر ابرو نیز شاهد فرم مناسب آن بود.

 

عوارض کاشت ابروی زنان

اکثر روش های کاشت ابروی زنان در حال حاضر کمترین عوارض ممکن را خواهند داشت. در صورتی که از روش هایی مانند SUT استفاده کنید میتوانید این اطمینان را داشته باشید که در اکثر موارد شاهد عوارضی مانند عفونت و خونریزی های گسترده، ریزش ابروهای کاشته شده و ظاهر غیر طبیعی آن نخواهید بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم