کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو به روش FUE

نوشته شده در تاریخ 11 آگوست 2018 در دسته تعداد بازدید 1,016 views

کاشت ابرو به روش FUE

کاشت ابرو به روش FUE

کاشت ابرو به روش FUE

امروزه بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی ابرو ها و رفع نواقص آن از روش های کاشت ابرو بهره بگیرند.چون کاشت ابرو بر خلاف روش های دیگر میتواند نتایج قابل توجهی را به دنبال داشته باشد و ظاهری کاملا طبیعی را برای فرد به وجود آورد چیزی که در روش های دیگر به هیچ عنوان شاهد آن نخواهیم بود.کاشت ابرو به روش های مختلفی انجام میشود. کاشت ابرو به روش FUE یکی از متداول ترین روش هایی است که امروزه برای کاشت مو از آن استفاده میشود و بسیاری از متخصصان ان را توصیه میکنند.این روش جزء جدیدترین روش های کاشت مو قرار دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

مزایای کاشت ابرو به روش FUE

کاشت ابرو به روش FUE مزایای قابل توجهی را نسبت به سایر روش ها دارد.مهمترین مزیت این روش این است که در این روش برای برداشت فولیکول ها از جراحی استفاده نمیشود به همین دلیل عوارض کاشت ابرو تا حدود زیادی کاهش میباشد.به دلیل برداشت فولیکول ها به صورت دستی شاهد جای زخم ها و اسکار ها نخواهیم بود.

تفاوت کاشت ابرو FUE  و FUT

کاشت ابرو به روش FUE و FUT تفاوت زیادی را با یکدیگر دارند.در کاشت ابرو FUE فولیکول ها به صورت دستی و دانه به دانه برداشته میشوند در صورتی که در روش FUT فولیکول های مو با جراحی برداشته خواهند شد به همین علت عوارض زیادی را در آن شاهد خواهیم بود.همین موضوع باعث شده است که امروزه کمتر از روش FUT برای کاشت ابرو ها استفاده شود.تقریبا بهترین پزشکان کاشت ابرو امروزه از روش FUE برای کاشت ابرو استفاده میکنند.

کاشت ابرو به روش FUE

عوارض کاشت ابرو به روش FUE

در صورتی که برای کاشت ابرو به معتبرترین مراکز کاشت ابرو به روش FUE مراجعه کنید قطعا عوارض خاصی را تجربه نخواهید کرد و همه چیز به بهترین نحو ممکن انجام خواهد شد.این روش یکی کم عارضه ترین روش هایی است که برای کاشت ابرو وجود دارد اما در مواردی ممکن است شاهد عوارضی مانند التهاب تورم قرمزی و ریزش ابرو های کاشته شده باشید.

چه کسانی کاندیدای کاشت ابروی FUE هستند

با توجه به این که در روش FUE امکان دارد درصدی از فولیکول ها از بین روند این روش برای افرادی که بانک موی کافی ندارند مناسب نیست.البته به دلیل این که در کاشت ابرو تعداد مویی که لازم است بسیار محدود خواهد بود قطعا میتوانیم با استفاده از روش FUE به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم