کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو به روش sut

نوشته شده در تاریخ 17 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 163 views

کاشت ابرو به روش sut

بسیاری از خانم ها با روش های مناسب برای افزایش زیبایی آشنا نیستند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به کاشت ابرو به روش SUT که یکی از بهترین روش ها برای افزایش زیبایی است بیشتر بپردازیم تا با آن آشنا شوید.

بهتر است بدانید افرادی که از کاشت ابرو استفاده میکنند بعد از چند ماه میتوانند شاهد افزایش تراکم ابروهای خود باشند. عوارض کاشت ابرو در بسیاری از مواقع کمتر از روش های موقت مانند تاتو خواهد بود به همین دلیل در بسیاری از مواقع کاشت ابرو بهترین انتخاب برای افزایش زیبایی ابروها خواهد بود.

کاشت ابرو به روش SUT

کاشت ابرو به روش SUTیکی از جدیدترین روش هایی است که میتوان برای رفع بسیاری از مشکلات ابرو از آن استفاده نمود. این روش برای افرادی که دچار کم پشتی ابرو شده اند یکی از بهترین گزینه ها میباشد علاوه بر این برای کچلی قسمت های مختلف ابرو هم میتوان به استفاده از کاشت ابرو پرداخت و شاهد نتایج قابل قبولی بود.

روش SUT مزایای زیادی نسبت به روش های قدیمی دارد به همین دلیل بسیاری از متخصصان از این روش برای کاشت ابرو استفاده میکنند. در روش SUT به جای استفاده از تکنیک های جراحی و برداشت نواری از دستگاه های اتوماتیک استفاده میشود. با این دستگاه ها میتوان به راحتی کاشت ابرو را در یک جلسه انجام داد.

کاشت ابرو به روش sut

مزایای کاشت ابرو به روش SUT

کاشت ابرو به روش SUT مزایای فوق العاده ای دارد که باید به ان توجه داشته باشید. استفاده از این روش باعث میشود تا احتمال بروز عوارض مختلف به شدت کاهش پیدا کند. افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند انتظار نتایج قطعی و تضمینی داشته باشند چون فولیکول هایی که انتخاب میشوند در اکثر موارد به راحتی
رشد خواهند کرد.

کاشت ابرو به روش SUT باعث به وجود آمدن ابروهایی کاملا طبیعی خواهد شد به همین دلیل میتوان به راحتی ابروها را اصلاح نمود اما باید به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است رشد ابروهایی که کاشته میشود کمی بیشتر از سایر ابروها باشد به همین دلیل باید به اصلاح منظم آن اهمیت داد تا ظاهر زیبایی
داشته باشند.

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو به روش SUT و سایر روش ها به عوامل زیادی بستگی دارند که در جلسه ی کاشت مو به صورت دقیق مورد بررسی قرار خواهند گرفت. برای استفاده از روش های کاشت ابرو باید حتما به کلینیک های معتبر مراجعه کرد. برخی از سالن های زیبایی و مراکز غیر مجاز هم ممکن است این عمل را انجام دهند و باعث به وجود آمدن عوارض بسیار خطرناک شوند.

کاشت ابرو به روش sut

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم