کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو دائمی در کلینیک زیبایی

نوشته شده در تاریخ 24 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 476 views

کاشت ابرو دائمی در کلینیک زیبایی

در صورتی که از زیبایی خود رضایت کافی ندارید حتما نباید از روش های جراحی پیچیده استفاده کنید چون در بسیاری از موارد ایرادات جزئی در چهره باعث کاهش زیبایی میشوند که میتوان با ایجاد تغییر کوچک شاهد افزایش زیبایی بود. بهتر است بدانید ابرو ها به علت تاثیر زیادی که در چهره دارند میتوانند باعث کاهش یا افزایش زیبایی شوند به همین دلیل در صورتی که ابروهایتان کم پشت اند یا قسمتی از ان دچار ریز شده است بهتر است حتما با استفاده از روش هایی مانند کاشت ابرو دائمی زیبایی آن را افزایش دهید.

متقاضیان کاشت ابرو دائمی

کاشت ابرو دائمی در حال حاضر یکی از ایمن ترین و کم دردسر ترین روش ها برای رفع کچلی ابرو و کم پشتی آن است که خوشبختانه بسیاری از افراد میتوانند از آن استفاده کنند. این روش برای افرادی که به صورت ژنتیکی ابروهای کم پشت دارند بسیار مناسب خواهد بود اما علاوه بر این اگر ریزش ابرو ها به علت آسیب های فیزیکی به وجود آمده باشد هم میتوان از روش های کاشت ابرو استفاده کرد.

البته باید توجه داشته باشید که کاشت ابرو دائمی برای افرادی که دچار بیماری آلوپسی شده اند متاسفانه مناسب نیست چون استفاده از این روش هم نتایج قابل توجهی به دنبال نخواهد داشت و باعث میشود ابرو ها بعد از مدتی دچار ریزش شوند.

کاشت ابرو دائمی در کلینیک زیبایی

مراحل کاشت ابرو دائمی در کلینیک های زیبایی

برای کاشت ابرو دائمی قبل از هر چیز متخصصان به طراحی ابروهای فرضی میپردازند تا بتوانند با استفاده از آن ابروها را به طبیعی ترین شکل ممکن پیوند بزنند. بعد از این کار فولیکول ها با استفاده از دستگاه های مخصوص که در روش های SUT و FUE استفاده میشود استخراج میشوند. از میان این فولیکول ها متخصصان بهترین فولیکول ها را انتخاب خواهند کرد تا ظاهر ابرو ها کاملا طبیعی به نظر برسد.

در مرحله ی آخر متخصصان میتوانند با استفاده از روش های رایج به پیوندگرافت ها در نواحی مشخص شده بپردازند. بعد از این بیمار باید حداقل ۳ ماه منتظر بماند تا شاهد رشد موهای جدید باشد.

مزایای کاشت ابرو دائمی

کاشت ابرو دائمی در صورتی که در کلینیک های زیبایی معتبر انجام شود باعث افزایش قابل توجه زیبایی بیمار خواهد شد. این روش نهایتا در یک جلسه ی چند ساعته انجام خواهد شد و به زمان زیادی نیاز نخواهد داشت.بهتر است بدانید افرادی که از تاتو استفاده کرده اند هم میتوانند از روش های کاشت ابرو استفاده کنند و مشکلی برایشان به وجود نخواهد آمد.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم