کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو در بانوان

نوشته شده در تاریخ 28 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 547 views

کاشت ابرو در بانوان

کاشت ابرو در بانوان

در حال حاضر بسیاری از خانم ها ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی ابروهای خود از روش های دائمی استفاده کنند چون استفاده از این روش ها باعث میشود تا همیشه از زیبایی کافی برخوردار باشند و زیبایی شان فقط در زمانی که از لوازم آرایشی استفاده میکنند وجود نداشته باشد. در میان روش های دائمی، کاشت ابرو یکی از روش هایی است که متقاضیان زیادی دارد و بسیاری از افراد قصد دارند از این روش استفاده کنند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به کاشت ابرو در بانوان بپردازیم.

مزایای کاشت ابرو در بانوان

افزایش زیبایی ابروها در اکثر موارد تاثیر قابل توجهی در چهره خواهد داشت تا جایی که بسیاری از افراد بعد از استفاده از روش هایی مانند کاشت ابرو دچار شگفت زدگی خواهند شد به همین دلیل در حال حاضر کاشت ابرو جزء رایج ترین عمل های زیبایی قرار گرفته است. قیمت کاشت ابرو در بانوان نسبت به روش های موقت قطعا بیشتر خواهد بود اما مزایایی که در این روش وجود دارد کاملا منحصر به فرد است.

کاشت ابرو تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان این اطمینان را داشت که در بلند مدت هیچ عارضه ای برای فرد به وجود نخواهد آمد این در حالی است که با استفاده از روش های نیمه دائمی مانند تاتو ممکن است حتی برخی بیماران بعد از چند سال شاهد به وجود آمدن عوارض مختلف باشند. البته این روش ها نتایج قابل قبولی به دنبال نخواهد داشت و ظاهری که به وجود می آید زیبا نخواهد بود.

مراحل کاشت ابرو در بانوان

برای کاشت ابرو در بانوان در وهله ی اول فولیکول ها از پشت سر یا اطراف گوش ها استخراج خواهند شد. معمولا برای استخراج فولیکول ها از روش های بدون جراحی مانند روش SUT و FUE استفاده میشود تا بیمار شاهد عوارض مختلف کاشت ابرو نباشد. بعد از این که استخراج شدند متخصصان به ترسیم خط فرضی ابرو ها میپردازند و با توجه به آن به کاشت فولیکول های برداشته شده میپردازند.

کاشت ابرو در بانوان

قیمت کاشت ابرو در بانوان

به دلیل اینکه برای انجام این روش به تعداد کمی از فولیکول ها نیاز است قطعا قیمت کاشت ابرو در بانوان در حد روش های کاشت مو نخواهد بود به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند برای افزایش زیبایی خود از این روش ها استفاده کنند. بهتر است بدانید روش های کاشت ابرو امروزه بسیار گسترده شده اند به همین دلیل هزینه ی برخی از روش ها ممکن است بیشتر از روش های دیگر باشد.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم