کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا کاشت ابرو در یک روز ممکن است

نوشته شده در تاریخ 11 می 2019 در دسته تعداد بازدید 636 views

آیا کاشت ابرو در یک روز ممکن است

کاشت ابرو در یک روز

در حال حاضر تعداد افرادی که برای افزایش زیبایی خود از عمل های زیبایی استفاده میکنند افزایش یافته است به همین دلیل سوالات زیادی در مورد عمل های زیبایی مطرح میشود که یکی از رایج ترین آن ها در مورد روش های کاشت مو و ابرو می باشد به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در مطالب خود به پاسخ آن ها بپردازیم. در این مطلب قصد داریم به امکان کاشت ابرو در یک روز بپردازیم. بهتر است بدانید کاشت ابرو در حال حاضر دچار پیشرفت های زیادی شده است و افراد میتوانند بدون عوارض روش های قدیمی به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند.

 

کاشت ابرو در یک روز

در سالهای اخیر پیشرفت های زیادی در زمینه ی پیوند مو به وجود آمده است به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند میتوانند به بهترین شکل شاهد دست یابی به نتایج دلخواه باشند. یکی از پیشرفت هایی که در زمینه ی روش های کاشت مو و ابرو به وجود آمده استفاده از دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته برای استخراج فولیکول ها میباشد که باعث شده کاشت مو به سرعت انجام شود.

به لطف به وجود آمدن این دستگاه ها در حال حاضر کاشت ابرو در یک روز کاملا امکان پذیر است و در ضمن درصد زیادی از افراد میتوانند کاشت مو را هم تنها در یک جلسه تجربه کنند. البته به دلیل اینکه در روش های کاشت ابرو به تعداد کمی از فولیکول ها نیاز است میتوان با استفاده از روش های قدیمی نیز در یک جلسه پیوند ابروها را به پایان رساند و به نتایج دلخواه دست یافت.

کاشت ابرو در یک روز

شرایط کاشت ابرو در یک روز

برای اینکه بتوانید شاهد کاشت ابرو در یک روز باشید باید حتما بانک موی کافی و مناسب داشته باشید چون برای انجام این عمل نمیتوان به انتقال مو از بدن سایر افراد پرداخت. این کار به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود  و باعث ایجاد عفونت های شدید و پس زدن فولیکول ها خواهد شد.

در صورتی که قصد دارید از روش های کاشت ابرو استفاده کنید باید این نکته را هم بدانید که ابرو ها بعد از ریزش ممکن است مجددا رشد داشته باشند به همین دلیل باید حداقل چند ماه صبر کرد تا از عدم رشد آن ها اطمینان یافت.

 

معایب

این روش مشکل خاصی برای فرد به وجود نخواهد آورد چون همانطور که اشاره کردیم برای کاشت ابرو به پیوند تعداد کمی از فولیکول ها نیاز خواهد بود و همین باعث میشود بتوان به راحتی این کار را در یک جلسه انجام داد. فقط باید سعی کنید تا جایی که امکان دارد برای کاشت ابرو به بهترین کلینیک ها مراجعه کنید تا شاهد عوارض خطرناک این روش نباشید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم