کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا کاشت ابرو روی تاتو امکان پذیر است؟

نوشته شده در تاریخ 30 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 473 views

آیا کاشت ابرو روی تاتو امکان پذیر است؟

کاشت ابرو روی تاتو

تاتو از روش های قدیمی برای رفع نواقص ابرو به حساب می آید که در حال حاضر استفاده از آن تا حد زیادی کاهش یافته است چون بسیاری از افراد میتوانند با استفاده از روش های جدید به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. در میان روش های مختلف، روش کاشت ابرو متقاضیان زیادی پیدا کرده است به همین دلیل افرادی که از روش های تاتو استفاده میکرده اند در حال حاضر به دنبال استفاده از کاشت ابرو هستند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به کاشت ابرو روی تاتو بپردازیم پس با ما همراه باشید.

کاشت ابرو روی تاتو

اگر از روش های تاتو استفاده کرده اید و از نتایجی که برایتان به وجود آمده رضایت کافی ندارید میتوانید با استفاده از روش های کاشت ابرو به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنید. بهتر است بدانید کاشت ابرو برای افرادی که از روش های تاتو استفاده کرده اند معمولا مشکلات زیادی به وجود نخواهد آورد تا جایی که میتوان بدون پاک کردن تاتو به کاشت ابرو پرداخت و به نتایجی کاملا طبیعی دست پیدا کرد.

کاشت ابرو روی تاتو ممکن است برای افرادی که بانک موی کافی و قوی ندارند مناسب نباشد به همین دلیل اگر قصد دارید از روش های کاشت ابرو استفاده کنید باید حتما قبل از هر چیز به متخصصان زیبایی مراجعه نمایید تا از اثر بخشی آن مطمئن شوید. بهتر است بدانید کاشت ابرو از روش های تاتو ایمن تر است به همین دلیل نباید از این نظر نگرانی خاصی داشته باشید.

عوارض کاشت ابرو روی تاتو

بهترین روش کاشت ابرو روی تاتو

کاشت ابرو روی تاتو را میتوان با استفاده از روش های رایج مانند SUT انجام داد. برخی از افراد با توجه به بانک مویی که دارند ممکن است مجبور باشند از روش هایی مانند FIT استفاده کنند. بهتر است بدانید روش های کاشت ابرو در صورتی که توسط متخصصان با تجربه انجام شوند نتایج قابل توجهی به دنبال خواهند داشت و به روشی که استفاده میشود چندان مرتبط نخواهد بود.

پیشنهاد میکنیم تا جایی که امکان دارد به بهترین کلینیک ها مراجعه کنید چون در مراکز غیر معتبر ممکن است برخی روش های موثر مورد استفاده قرار نگیرند.

کاشت ابرو روی تاتو

عوارض کاشت ابرو روی تاتو

کاشت ابرو روی تاتو کاملا ایمن خواهد بود و اما در برخی از موارد عوارضی به دنبال خواهد داشت که میتوان با رعایت مراقبت هایی که متخصصان توصیه میکنند از آن ها جلوگیری کرد. عفونت، خونریزی، تورم، التهاب فولیکول ها، آسیب به اعصاب صورت و ریزش موهای کاشته شده از عوارض احتمالی کاشت ابرو است که به ندرت مشاهده خواهد شد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم