کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو و مژه

نوشته شده در تاریخ 24 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 293 views

کاشت ابرو و مژه

با توجه به این که در بسیاری از مواقع نمیتوان برای افزایش رشد موهای سر، ابر و مژه از روش های خانگی استفاده کرد امروزه بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای داشتن موهایی پرپشت در قسمت های مختلف از روش های موثر که در کلینیک ها وجود دارد استفاده نمایند. کاشت ابرو و مژه به علت مزایای فوق العاده ای که دارد در سالهای اخیر مورد محبوبیت بسیاری از بیماران قرار گرفته است به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

کاشت ابرو و مژه

اگر جزء افرادی باشید که ابروها و یا مژه هایتان دچار ریزش شده است حتما این موضوع را میدانید که در اکثر موارد استفاده از روش های سنتی و درمان های دارویی چندان موثر نخواهد بود چون استفاده از این روش ها به هیچ وجه باعث رشد موهای جدید در نواحی مورد نظر نخواهد شد و فقط به تقویت موهای قدیمی کمک میکند. اما کاشت ابرو و مژه روشی است که میتوان با آن به نتایج دلخواه رسید.

در صورتی که قصد دارید از روش های کاشت ابرو و مژه استفاده کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که باید حداقل چند ماه از ریزش موهایتان گذشته باشد چون در برخی موارد امکان رشد مجدد موها وجود خواهد داشت. البته شرایط دیگری هم برای استفاده از روش های مختلف کاشت مو و ابرو وجود دارد که متخصصان قبل از هر چیز آن ها را بررسی خواهند کرد.

کاشت ابرو و مژه

مراحل و روش کاشت ابرو و مژه

بهتر است بدانید برای کاشت ابرو و مژه با استفاده از روش های جدید در اکثر موارد از بی حسی موضعی استفاده میشود به همین دلیل لازم نیست از عوارض بیهوشی و مشکلاتی که به وجود می آورد نگران باشید. در روش های مختلف کاشت ابرو هدف متخصصان انتقال فولیکول های سالم از نقاط مختلف سر یا بدن خواهد بود به همین دلیل ابتدا فولیکول های مناسب برای پیوند انتخاب میشوند.

بعد از اینکه فولیکول ها انتخاب شدند با استفاده از بهترین روش استخراج میشوند و متخصصان آن ها را با توجه به خط رویش و جهت رشد موها در قسمت های ابرو و مژه ها پیوند خواهند زد.

مزایای کاشت ابرو و مژه

در صورتی که قصد دارید از روش های کاشت ابرو و مژه استفاده کنید بهتر است این موضوع را بدانید که در حال حاضر این روش ها جزء بهترین ها به شمار میروند چون با استفاده از آن ها میتوان شاهد رشد موهایی کاملا طبیعی بود به طوری که در اکثر موارد موهایی که کاشته شده اند تفاوتی با ابرو و مژه بیمار نخواهد داشت. ضمن اینکه رشد دائمی دارند و عارضه ای به وجود نخواهند آورد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم