کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو چیست وچگونه انجام می شود؟

نوشته شده در تاریخ 17 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 434 views

کاشت ابرو چیست وچگونه انجام می شود؟

کاشت ابرو چیست

در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم که کاشت ابرو چیست چون بسیاری از افراد با روش های کاشت ابرو آشنایی کافی ندارند و همین باعث میشود تا برای دست یابی به نتایج دلخواه به استفاده از روش های دیگر بپردازند و به نتایج دلخواه دست پیدا نکنند. بهتر است بدانید کاشت ابرو در مقایسه با روش های دیگر مزایای فوق العاده ای دارد به همین دلیل میتوان با استفاده از آن به نتایج دلخواه دست پیدا کرد. این روش نتایج دائمی به دنبال دارد و میتوان با استفاده از آن شاهد افزایش دائمی زیبایی بود.

 

کاشت ابرو چگونه انجام میشود؟

استفاده از روش های کاشت ابرو افزایش قابل توجهی پیدا کرده است اما متاسفانه هنوز هم افراد زیادی وجود دارند که نمیدانند کاشت ابرو چیست و چگونه انجام میشود. تا جایی که برخی از افراد این روش را با روش های تاتو یکسان میدانند و تصور میکنند در روش های کاشت ابرو از جوهر برای رفع ریزش ابرو استفاده میشود این در حالی است که با کاشت ابرو میتوان به ابروهایی کاملا طبیعی دست پیدا کرد.

برای کاشت ابرو در مرحله ی اول از بی حسی استفاده میشود. استفاده از بی حسی باعث خواهد شد تا بیماران احساس درد و ناراحتی نکنند. بعد از این گرافت های مناسب برای پیوند انتخاب خواهند شد و با استفاده از روش های مناسب برداشته میشوند. در مرحله ی آخر فولیکول های برداشته شده با توجه به خط رویش طبیعی ابرو و جهت رویش آن کاشته می شوند تا بتوان به ظاهری کاملا طبیعی دست یافت.

کاشت ابرو چیست

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

برای رفع کچلی ابروهای خود باید بدانید که شرایط کاشت ابرو چیست چون برای استفاده از روش های مختلف کاشت ابرو شرایط خاصی وجود دارد که باید از آن برخوردار بود. از میان موارد مختلفی که وجود دارد داشتن بانک موی مناسب یکی از مهمترین موارد خواهد بود به همین دلیل افرادی که دچار بیماری آلوپسی شده اند نمیتوانند از روش های کاشت ابرو استفاده کنند.

کاشت ابرو برای درمان ریزش ابرو ناشی از مشکلات ژنتیکی، اصلاح بیش از حد ابرو، شکستگی ابرو و … بسیار مناسب خواهد بود و در مدت زمانی کوتاه نتیجه میدهد.

کاشت ابرو چیست

معایب کاشت ابرو چیست؟

قبل از اینکه به انتخاب بهترین روش برای درمان کچلی ابرو های خود باشید بهتر است بدانید معایب کاشت ابرو چیست و این روش چه معایبی نسبت به روش های مشابه دارد؟

از میان معایب روش های کاشت ابرو میتوان به عوارض احتمالی آن و هزینه ی نسبتا بالای آن اشاره کرد. علاوه بر این شرایط خاصی که برای آن وجود دارد هم جزء معایب آن خواهد بود چون این شرایط باعث میشود تا برخی از افراد نتوانند به استفاده از آن بپردازند.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم