کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ریش به روش Fit

نوشته شده در تاریخ 17 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 367 views

کاشت ریش به روش Fit

کاشت ریش به روش Fit

در گذشته درصد زیادی از متقاضیان عمل های زیبایی را خانم ها تشکیل میدادند این در حالی است که در حال حاضر بسیاری از آقایان نیز برای استفاده از عمل های زیبایی به کلینک های زیبایی مراجعه میکنند تا به ظاهری مردانه تر دست پیدا کنند. از میان روش های مختلفی که آقایان برای افزایش زیبایی خود استفاده میکنند روش های کاشت ریش محبوبیت بیشتری دارد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به کاشت ریش به روش Fit بپردازیم. روش FIT یکی از روش های رایج برای کاشت ریش و موی سر میباشد.

 

کاشت ریش به روش Fit

برای کاشت ریش روش های زیادی وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاصی دارند به همین دلیل در حال حاضر تقریبا از تمامی روش ها برای درمان ریزش موی بیماران استفاده میشود. از میان روش های مختلفی که وجود دارد کاشت ریش به روش Fitبه دلیل مزایای خاصی که دارد محبوبیت زیادی پیدا کرده است و در بسیاری از مواقع استفاده میشود. بهتر است بدانید در روش FIT به هیچ وجه جراحی وجود ندارد.

عدم وجود جراحی در روش FIT باعث شده است تا بتوان بدون عوارض روش های دیگر به نتیجه ی رسید اما متاسفانه در این روش معایبی هم وجود دارد که از میان آن میتوان به مدت زمانی طولانی کاشت ریش در روش FIT اشاره کرد. به دلیل اینکه در این روش فولیکول ها به صورت دستی پیوند زده میشوند تعداد جلسات کاشت طولانی تر خواهد شد و برای همه ی افراد مناسب نخواهد بود.

کاشت ریش به روش Fit

کاشت ریش به روشFIT تا چه درصدی رشد می کند؟

کاشت ریش به روش Fitباعث میشود تا افرادی که از این روش استفاده میکنند به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. بهتر است بدانید موهایی که در این روش کاشته میشوند به صورت طبیعی رشد خواهند کرد اما مقدار رشد آن ها به ناحیه ی انتقال دهنده بستگی خواهد داشت به همین دلیل نمیتوان به صورت دقیق آن را تخمین زد.

به طور کلی روشی که در کاشت مو مورد استفاده قرار میگیرد ارتباطی با میزان رشد موهای کاشته شده نخواهد داشت به همین دلیل نباید از این بابت دچار نگرانی شد.

 

کاشت ریش به روش Fut

افرادی که شرایط کافی برای استفاده از کاشت ریش به روش Fit را ندارند میتوانند از روش FUT استفاده کنند. با استفاده از روش FUT میتوان تعداد بیشتری از فولیکول ها را استخراج کرد چون در این روش فولیکول ها به صورت نواری با استفاده از جراحی برداشته میشوند که همین باعث خواهد شد تا فرد بتواند در یک الی دو جلسه به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کند.

کاشت ریش به روش Fut

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم