کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ریش به روش Fue

نوشته شده در تاریخ 17 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 365 views

کاشت ریش به روش Fue

کاشت ریش به روش Fue

کم پشتی ریش از مشکلاتی است که بسیاری از آقایان دچار آن هستند و متاسفانه نمیدانند برای رفع آن باید از چه روشی استفاده کنند به همین دلیل به نتایج قابل توجهی دست پیدا نمی کنند این در حالی است که در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از روش هایی که وجود دارد شاهد افزایش تراکم موهای صورت بود. کاشت ریش به روش Fue شاید یکی از بهترین روشهایی باشد که میتوان برای افزایش رشد موهای صورت استفاده کرد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به معرفی این روش بپردازیم.

 

کاشت ریش بدون جراحی

کاشت ریش به روش Fue یا کاشت ریش بدون جراحی به روش هایی گفته میشود که در آن از دستگاه های اتوماتیک برای پیوند موهای صورت استفاده میشود. استفاده از دستگاه های اتوماتیک باعث خواهد شد تا فرد بتواند بدون عوارض مختلف به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کند. در این روش ها با استفاده از بی حسی موضعی میتوان به کاشت مو پرداخت و معمولا در یک جلسه فرد به نتیجه خواهد رسید.

بهتر است بدانید کاشت ریش به روش Fue برای افرادی که به صورت ژنتیکی از کم پشتی موهای صورت رنج می برند یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. استفاده از این روش باعث میشود تا موهای جدید در قسمت صورت بعد از ۳ ماه رشد مناسبی داشته باشند. موهایی که با این روش کاشته میشوند مانند سایر روش های کاشت ریش ظاهری غیر طبیعی نخواهند داشت و کاملا طبیعی خواهند بود.

کاشت ریش به روش Fue

مزایای کاشت ریش به روش Fue

کاشت ریش به روش Fueمزایای فوق العاده ای دارد که باید به آن توجه داشته باشید. یکی از مهمترین مزایای این روش این است که میتوان با استفاده از آن بدون باقی ماندن جای زخم و بخیه به کاشت ریش پرداخت. بهتر است بدانید افرادی که از روش های قدیمی مانند FUT استفاده میکنند شاهد باقی ماندن جای بخیه خواهند بود که همین باعث کاهش زیبایی خواهد شد.

بهتر است بدانید احتمال عفونت و خونریزی هم در روش های جدید مانند FUE تا حد زیادی کمتر خواهد بود و علاوه بر این کاشت ریش با استفاده از این روش ها بسیار سریع تر از روش های قدیمی انجام می شود.

 

خط رویش در تکنیک کاشت ریش به  روش FUE است

کاشت ریش به روش Fue باعث میشود تا خط رویشی کاملا طبیعی در صورت به وجود آید به همین دلیل نتایجی که به دست می آید کاملا رضایت بخش خواهد بود. بهتر است بدانید غیر طبیعی به نظر رسیدن خط رویش مو در روش های کاشت مو و کاشت ریش باعث میشود تا موهای کاشته شده کاملا غیر طبیعی به نظر برسند.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم