کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ریش مردان و روش های متداول در آن

نوشته شده در تاریخ 5 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 331 views

کاشت ریش مردان و روش های متداول در آن

کاشت ریش مردان

در گذشته بسیاری از آقایان برای افزایش موهای صورت از روش های سنتی استفاده میکرده اند این در حالی بوده است که درصد زیادی از آن ها با استفاده از این روش ها به نتایج دلخواه دست پیدا نمی کرده اند به همین دلیل در حال حاضر استفاده از روش های سنتی برای رفع کچلی و طاسی صورت به شدت کاهش یافته است و بسیاری از افراد برای دستیابی به نتایج دلخواه از روش های کاشت ریش استفاده میکنند. کاشت ریش مردان در حال حاضر روش های مختلفی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

 

روش های متداول برای کاشت ریش مردان

برای کاشت ریش مردان روش های زیادی وجود دارد که در حال حاضر میتوان در کلینیک های زیبایی شاهد استفاده از آن ها بود. انتخاب روش های مختلف با توجه بانک موی بیمار و میزان ریزش موهای صورت انجام میشود به همین دلیل برخی از افراد باید برای افزایش رشد موهای صورت خود از روش های قدیمی استفاده کنند اما در حال حاضر روش هایی مانند SUT متداول تر است.

علت اینکه برای کاشت ریش مردان معمولا از روش های SUT استفاده میشود این است که با این روش ها میتوان در یک جلسه به پیوند تمام موهای صورت پرداخت. علاوه بر این خط رویش موهای صورت کاملا طبیعی خواهد بود و احتمال عوارض مختلف به حداقل ممکن خواهد رسید. بهتر است بدانید در روش SUT احتمال بر جای ماندن جای زخم و بخیه و اسکار به حداقل ممکن خواهد رسید..

 

شرایط لازم برای کاشت ریش مردان

برای کاشت ریش مردان باید حداقل ۲۵ سال سن داشت. بهتر است بدانید افرادی که قبل از این سنین از روش های کاشت ریش استفاده میکنند ممکن است دچار ریزش موهای کاشته شده شوند. علاوه بر این برخی از افراد ممکن است تا سنین ۲۵ سالگی شاهد رشد طبیعی موهای خود باشند و نیاز به کاشت ریش نداشته باشند به همین دلیل باید حتما تا این سنین صبر نمود.

نوع ریزش موهای صورت هم در استفاده از روش های کاشت ریش اهمیت زیادی دارد. افرادی که به دلیل بیماری های مختلف مانند آلوپسی دچار ریزش موی صورت شده اند نمیتوانند از کاشت ریش استفاده کنند.

کاشت ریش مردان

مزایای کاشت ریش مردان

کاشت ریش مردان تنها روشی است که باعث درمان قطعی کچلی و طاسی صورت میشود. این روش عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت و علاوه بر این میتوان با روش های فوق العاده ای که برای آن به وجود آمده به نتایج رضایت بخشی دست پیدا کرد. بر خلاف روش های قدیمی لازم نیست فرد چند بار به کلینیک ها مراجعه نماید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم