کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بررسی عوارض کاشت ریش مصنوعی

نوشته شده در تاریخ 5 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 783 views

بررسی عوارض کاشت ریش مصنوعی

کاشت ریش مصنوعی

در سالهای اخیر متقاضیان روش های کاشت ریش افزایش زیادی یافته است چون بسیاری از آقایان به دنبال روشی موثر برای افزایش موهای صورت خود هستند. بهتر است بدانید با استفاده از کاشت ریش میتوان در اکثر موارد شاهد رشد موهایی کاملا طبیعی بود اما باید به این نکته توجه داشته باشید که در برخی موارد افرادی که از روش های کاشت ریش استفاده میکنند به نتایج قابل توجهی دست پیدا نخواهند کرد. کاشت ریش مصنوعی روشی است که مشکلات زیادی به وجود می آورد به همین دلیل در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

کاشت ریش مصنوعی

اگر موهای صورتتان به دلیل مشکلات ژنتیکی دچار ریزش شده باشد باید این را بدانید که در بسیاری از مواقع استفاده از داروها مناسب نخواهد بود به همین دلیل باید به سراغ روش های کاشت ریش بروید اما باید به این نکته توجه داشته باشید که کاشت ریش مصنوعی به هیچ وجه باعث رفع کچلی نمیشود و مشکلات زیادی برای بیماران به وجود می آورد به همین دلیل نباید تحت هیچ شرایطی از آن استفاده کرد.

کاشت ریش مصنوعی در کلینیک های معتبر انجام نمیشود اما در حال حاضر بسیاری از مراکز غیر معتبر به انجام آن می پردازند چون برای اینکار به هیچ تخصصی نیاز نیست و افراد غیر متخصص میتوانند آن را به راحتی یاد بگیرند. همین باعث شده تا در بسیاری از مراکز غیر مجاز از روش های کاشت ریش و سبیل مصنوعی استفاده شود و بسیاری از افراد برای پرپشتی موهای صورت خود از آن استفاده کنند.

عوارض کاشت ریش مصنوعی

کاشت ریش مصنوعی عوارض خطرناکی به دنبال خواهد داشت به همین دلیل نباید از آن استفاده نمود. بهتر است بدانید عوارضی که بعد از روش های کاشت مو مصنوعی به وجود می آید به راحتی درمان نمیشود به همین دلیل برای رفع آن باید حتما به مراکز درمانی مراجعه کرد.

افرادی که از روش های کاشت ریش مصنوعی استفاده میکنند بعد از مدتی کوتاه شاهد ریزش موهای کاشته شده همراه با التهاب شدید و عفونت خواهند بود چون بعد از کاشت سیستم ایمنی بدن با موهای مصنوعی که جزء عوامل خارجی به حساب می آیند مبارزه میکند.

روش مناسب برای درمان کم پشتی ریش

 

کاشت ریش مصنوعی

به جای کاشت ریش مصنوعی میتوان از روش های کاشت ریش طبیعی دست پیدا کرد. خوشبختانه بسیاری از افراد می توانند به راحتی از این روش ها استفاده کنند. علاوه بر این پی ار پی و مزوتراپی هم برای افزایش رشد موهای صورت مناسب خواهد بود به همین دلیل در حال حاضر در بسیاری از کلینیک های زیبایی انجام میشود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم