کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ریش و سبیل در تهران

نوشته شده در تاریخ 17 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 548 views

کاشت ریش و سبیل در تهران

کاشت ریش و سیبیل

بسیاری از آقایان در حال حاضر از روش های کاشت ریش و سبیل استفاده میکنند تا بتوانند زیبایی خود را تا چند برابر افزایش دهند. کاشت موهای صورت جزء معدود عمل های زیبایی است که میتوان با استفاده از آن به چهره ای مردانه تر دست پیدا کرد. بهتر است بدانید درصد بسیاری زیادی از آقایان میتوانند برای رفع کچلی و کم پشتی موهای صورت از روش های کاشت ریش استفاده کنند.

کاشت ریش وسبیل

برای استفاده از کاشت ریش وسبیل در تهران میتوانید به کلینیک های کاشت مو مراجعه کنید. کلینیک های معتبر کاشت مو معمولا به کاشت ریش و سبیل و حتی ابرو هم میپردازند. برای مراجعه به کلینیک ها باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید که اعتبار مرکز مورد نظر قطعا یکی از مهمترین موارد خواهد بود.

برای کاشت ریش و سبیل شرایط خاصی وجود دارد که یکی از آن ها ارثی بودن علت ریزش موهای صورت خواهد بود. کاشت ریش برای افرادی که به دلایل بیماری های مختلف، استرس، سوء تغذیه و موارد این چنینی دچار ریزش موی های صورت شده اند به هیچ وجه روشی مناسب نیست و این افراد باید از روش های ساده تر برای رفع کچلی و کم پشتی موهای صورت استفاده کنند.

بهترین روش برای کاشت ریش

برای کاشت ریش و سبیل روش های زیادی به وجود آمده است که همین باعث شده برخی از افراد برای درمان کچلی و طاسی موهای صورت دچار سردرگمی شوند این در حالی است که انتخاب روش کاشت موی صورت تا حد زیادی به عهده ی متخصصان خواهد بود و نباید بدون در نظر گرفتن شرایط بیمار آن را انتخاب نمود.

البته برخی از روش ها به دلیل مزایای خاصی که دارند جزء بهترین روش های کاشت ریش و سبیل به حساب می آیند که از میان آن ها روش و safer و SUT  در حال حاضر متقاضیان بیشتری پیدا کرده اند و در بسیاری از کلینیک های زیبایی از آن ها استفاده میشود. در مطالب آینده حتما به مزایای این روش ها خواهیم پرداخت.

کاشت ریش و سیبیل

معایب کاشت ریش وسبیل

کاشت ریش و سبیل متاسفانه برای افرادی که در سنین پایین تر از ۲۵ سال قرار گرفته اند مناسب نخواهد بود اما خبر خوش حال کننده این است که برخی از افراد ممکن است با نزدیک شدن به سنین ۲۵ سالگی شاهد رشد طبیعی موهای صورت خود باشند و نیاز به استفاده از روش های کاشت مو نیز نداشته باشند.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم